XIII Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Dyrektorów Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych

Zapraszamy do udziału w XIII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Dyrektorów Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych, która odbędzie się w dniach 9-10 października 2023 r. w Hotelu Jaskółka ul. Zdrojowa 10, 43-450 Ustroń.

Tematyka Konferencji

Umiejętności komunikacyjne dziecka stanowią obszar zainteresowań badawczych wielu dyscyplin naukowych, między innymi: językoznawstwa, psychologii rozwojowej i społecznej, psycholingwistyki, antropologii, a także pedagogiki. Ocena poziomu rozwoju kompetencji komunikacyjnych i jego zaburzeń to jedno z ważnych zadań poradni psychologiczno-pedagogicznych.

Konferencja adresowana jest w szczególności do: dyrektorów, nauczycieli-psychologów, pedagogów, logopedów pracujących w poradniach psychologiczno–pedagogicznych, a także w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych.

Szczegółowy program oraz informacje o Konferencji dostępne są TUTAJ