XVII Europejski Kongres KAIZEN™

Już 7 kwietnia zapraszamy na XVII Europejski Kongres KAIZEN™, organizowany we współpracy Akademii WSB i Kaizen™ Institute Poland.

Najbardziej prestiżowe wydarzenie KAIZEN™/Lean odbędzie się w tym roku formule online. W programie prelekcje doświadczonych praktyków KAIZEN™/Lean, debata ekspertów, wymiana doświadczeń, budowanie realacji, a także inauguracja najnowszej książki Masaaki Imai "KAIZEN™ jako strategia". Atrakcyjną formę i najwyższy poziom realizacji wydarzenia umożliwi transmisja z profesjonalnego studio przy wykorzystaniu najnowocześniejszych rozwiązań.

Wśród prelegentów m.in.:

• dr Janusz Michałek - Prezes Zarządu, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.
  • António Costa - CEO, Kaizen Institute Ltd.
  • Pedro Freire - Senior Project Manager, Jeronimo Martins Polska
  • Aleix Borrego Claveria - Dyrektor Zarządzający, Kaizen Institute Poland
  • Ewelina Walczyńska - Continuous Improvement Manager, Tenneco Automotive
  • Grzeogorz Koprowski - Dyrektor ds. Zapewnienia Jakości, Integrated Supply Chain Products, Philips Consumer Lifestyle
  • Radosław Owieczka - Head of Continuous Improvement, WIKA Polska
  • Jakub Haus - Prezes Zarządu Tollegno Poland sp. z o.o.
  • Ryszard Budniok - Quality and Environment Manager, Automotive Industry

Rejestracja na wydarzenie

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Transmisja prowadzona będzie również w języku angielskim.

Więcej informacji na stronie internetowej: https://plcongress.kaizen.com/