XI Międzynarodowa Konferencja Naukowa Doktorantów "Perspektywy edukacji doktorskiej w Polsce i na świecie"

Zapraszamy do udziału w XI MIĘDZYNARODOWEJ KONFERENCJI NAUKOWEJ DOKTORANTÓW "PERSPEKTYWY EDUKACJI DOKTORSKIEJ W POLSCE I NA ŚWIECIE"

Termin konferencji: 17-18.06.2024 r.

Konferencja odbędzie się w formule hybrydowej:

• I dzień konferencji (17.06.2024) odbędzie się w siedzibie Akademii WSB

(ul. Cieplaka 1c, Dąbrowa Górnicza).

• II dzień konferencji (18.06.2024) odbędzie się w formule online.

REJESTRACJA

WIĘCEJ INFO

Dynamiczny rozwój świata naukowego oraz rosnąca złożoność badań, wymusza na uczelniach stworzenie platformy, na której doktoranci i kandydaci z różnych dyscyplin naukowych mogą się wymieniać wiedzą i doświadczeniem, a także budować relacje.

Konferencja ma na celu przegląd prac naukowych i badawczych doktorantów z uczelni krajowych i międzynarodowych. Ma również zwrócić uwagę na podstawowe zagadnienia metodologiczne ważne z punktu widzenia postępu w realizacji prac awansowych. Umożliwi ona wymianę osiągnięć naukowych, doświadczeń i poglądów, dyskusję oraz prezentację dokonań dotyczących perspektyw edukacji doktorskiej w kontekście międzynarodowym.