26.11.2023

Studentka Akademii WSB Polską Miss 2023!

Justyna Haberka, Przewodnicząca Samorządu Studenckiego Akademii WSB, Członkini Stowarzyszenia Absolwentów i Studentów Akademii WSB została Polską Miss 2023!

- Nie ma słów, które mogłyby opisać to uczucie. Główny tytuł Polska Miss to dla mnie nie tylko zaszczyt, ale także niesamowite doświadczenie. Kiedy usłyszałam „kandydatka z numerem 16 Justyna Haberka”, poczułam ogromne szczęście. Gratuluję również wszystkim wspaniałym uczestniczkom konkursu. Każda z Was jest niezwykle piękna i pełna wdzięku. Dziękuję mojej niesamowitej rodzinie, przyjaciołom i najbliższym za wsparcie i wiarę we mnie. To był najpiękniejszy dzień w moim życiu, za który jestem ogromnie wdzięczna – mówi Justyna Haberka.

Justyna Haberka studiuje psychologię menedżerską w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej. Jest również Przewodniczącą Samorządu Studenckiego oraz Członkinią Stowarzyszenia Absolwentów i Studentów Akademii WSB. Na co dzień pracuje w dziale rekrutacji Akademii WSB. W 2020 roku zdobyła tytuł Miss Małopolski, a od soboty 25 listopada jest najpiękniejszą Polką 2023 roku!

Justyna, jako przewodnicząca samorządu studenckiego, kierowała wieloma inicjatywami, w tym charytatywnymi, jak np. Szlachetna Paczka. To dla niej ogromna radość i satysfakcja, kiedy może zaangażować społeczność studencką do wspólnego działania na rzecz innych. Jako Polska Miss chce angażować się w działania na kilku płaszczyznach:

• kampanie zdrowotne: promowanie zdrowego stylu życia i edukacja na temat profilaktyki chorób, a także wsparcie dla osób cierpiących na różnego rodzaju schorzenia,
  • rozmowy i interakcje społeczne: aktywna obecność w mediach społecznościowych i regularne rozmowy z ludźmi, aby być dostępną dla społeczeństwa i słuchać ich potrzeb oraz obaw,
  • działalność międzynarodowa: wykorzystanie swojego tytułu Polska Miss do promowania Polski na arenie międzynarodowej, uczestniczenie w międzynarodowych konkursach i konferencjach.