Panel dla przedstawicieli systemu oświatowego

Podczas Konferencji odbędzie się panel dyskusyjny pt. „Jak reagować na cyberprzemoc wśród uczniów” dedykowany dyrektorom oraz pedagogom szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

W panelu udział wezmą prof. dr hab. Jacek Pyżalski, specjalista z zakresu cyberprzemocy wśród młodzieży, agresji elektronicznej, nowych mediów, komunikacji, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu,  prof. dr hab. inż. Janusz Morbitzer, specjalista z zakresu edukacji informatycznej i medialnej, Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej,  Marcin Szymczak, sędzia Sądu Rejonowego, przedstawiciel Wydziału do Walki z Cyberprzestępczością Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach oraz przedstawiciel Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Każdy uczestnik wydarzenia otrzyma certyfikat uczestnictwa.
Rejestracji udziału w panelu można dokonywać do dnia 17 października 2016 r. za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.