GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.

Jesteśmy liderem polskiego rynku w produkcji folii termoformowalnych, preform i butelek PET. Naszą misją jest tworzenie nowoczesnych opakowań, które nie tylko spełniają oczekiwania klientów, ale także dbają o środowisko.

Nasze Atuty:

• Lider branży: istniejemy od 30 lat, zatrudniamy około 230 pracowników i stale inwestujemy w badania oraz rozwój technologiczny.
  • Wysoka jakość: nasze produkty są wszechobecne wśród światowych i polskich marek branży spożywczej, napojowej, kosmetycznej, chemicznej i medycznej. Oferujemy nowoczesne i estetyczne opakowania, potwierdzone prestiżowymi certyfikatami, m.in. przez TÜV SÜD.
  • Profesjonalizm w pracy: zapewniamy pełne szkolenie nowych pracowników oraz codzienną pracę z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn produkcyjnych.
  • Działalność badawcza: współpracujemy z wiodącymi firmami, uczelniami i ośrodkami naukowymi w Polsce i na świecie, aby zapewnić ciągły rozwój i innowacje.
  • Dbamy o ekologię: dokładamy wszelkich starań, aby gospodarka odpadami opakowaniowymi odpowiadała najnowszym światowym trendom. Przetwarzamy odpady PET w surowce zużywane w naszym zakładzie, co bezpośrednio i znacząco redukuje ilość odpadów trafiających na składowiska. W ten sposób realizujemy strategię minimalizowania negatywnego wpływu naszej działalności na środowisko z myślą o kolejnych pokoleniach.
  • Produkcja na wielką skalę: produkujemy aż 130 milionów różnego typu opakowań miesięcznie, zapewniając naszym klientom elastyczność i terminowość dostaw.
  • Dbamy o naszych pracowników: organizujemy liczne wydarzenia dla pracowników i ich dzieci, takie jak wycieczki, konkursy z nagrodami, wyjścia integracyjne, czy biegi charytatywne, aby budować silną i zintegrowaną społeczność w firmie.

Jak Pracujemy?

• Pracujemy w systemie podstawowym lub równoważnym, w zależności od działu i stanowiska.
  • Zatrudniamy pracowników na różnych stanowiskach m.in.: pracowników produkcji, utrzymania ruchu, kontrolerów jakości, specjalistów ds. pomiarów i badań, magazynierów, specjalistów ds. planowania, obsługi klienta, zakupów i handlu.
  • Zapewniamy parking dla pracowników, można do nas również w dogodny sposób dojechać komunikacją miejską.
  • Oferujemy możliwość zakupu posiłków obiadowych i przekąsek w automatach vendingowych.

Siedziba firmy: Dąbrowa Górnicza, ul. Budowlanych 7.

Strona internetowa: www.hanex.com.pl. Zapraszamy do przeglądania zakładki "Dołącz do Nas" (link) oraz naszego profilu pracodawcy w portalu pracuj.pl i śledzenia pojawiających się ofert pracy.