HAYS Poland Sp. z o.o.

Jesteśmy wiodącym specjalistą w dziedzinie rekrutacji oraz usług HR, wspieramy profesjonalistów oraz organizacje w ich dążeniu do sukcesu. Teraz i w przyszłości.

W Hays wierzymy, że możemy być partnerami biznesowymi – zarówno dla naszych pracowników, jak i klientów oraz kandydatów. Wspólnie pracujemy na rzecz Twojej kariery. Możliwości są nieograniczone. Dzięki naszemu ponad 50-letniemu doświadczeniu w biznesie, cieszymy się uznaniem jako światowy lider w branży rekrutacji specjalistycznej i rozwiązaniach HR. Praca w Hays to nie tylko bycie częścią globalnego zespołu ekspertów, ale również wspólne zmienianie świata pracy na lepsze. Jesteśmy zespołem ponad 13 tys. pracowników z 33 państw. Pomagamy milionom ludzi osiągać ich cele zawodowe a firmom dostarczamy skuteczne rozwiązania, dopasowanych do ich potrzeb.

Prowadzimy Program Stażowy Hays Business Academy (HBA) - Początek kariery w rekrutacji - Hays Poland (hays-careers.com)

Każdego dnia pomagamy naszym klientom i kandydatom osiągnąć sukces.

Jeżeli jesteś świeżo upieczonym absolwentem lub dopiero zaczynasz swoją przygodę z rekrutacją, swoją drogę w Hays rozpoczniesz w ramach programu stażowego Hays Business Academy. W toku 3-miesięcznego, płatnego programu otrzymasz szkolenia i poznasz codzienny warsztat pracy rekrutera.

Link do ofert pracy i staży w Hays: , Poland Oferty pracy Hays

Zachęcamy do sprawdzenia naszego Instagrama, na którym znajdziecie wiele ciekawych i przydatnych informacji dot. tworzenia CV, rozmowy rekrutacyjnej, życia codziennego w korporacji jak i ofert staży/ pracy.

Link do Instagrama: Hays Poland (@hayspoland) • Instagram photos and videos