Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Przygotowanie do matury z języka angielskiego

MATURZYSTO! 

 

Zapraszamy na kurs przygotowujący do egzaminu maturalnego!

Przygotowanie do matury z języka angielskiego jest znakomitym uzupełnieniem wiedzy językowej, przełamanie bariery komunikacyjnej oraz zapoznanie z wymogami egzaminu maturalnego z jęz. angielskiego. Szczególny nacisk kładziemy nie tylko na powtórzenie zagadnień gramatycznych z zakresu szkoły średniej  i ćwiczenie technik  egzaminu pisemnego, ale także na rozszerzenie zakresu słownictwa oraz  przełamanie bariery komunikacyjnej przed przystąpieniem do egzaminu ustnego.


Zalety kursu:

  • usystematyzowanie gramatyki oraz słownictwa, zapoznanie ze strukturą i wymogami Nowej Matury (podstawowej lub rozszerzonej)
  • ćwiczenie różnorodnych technik egzaminacyjnych
  • ćwiczenie wypowiedzi w formie pisemnej oraz ustnej z wykorzystaniem szerokiego zasobu słownictwa
  • rozwinięcie umiejętności komunikowania się w różnorodnych sytuacjach życia codziennego, wychwytywania głównych i mniej ważnych punktów wypowiedzi ustnych i pisemnych, jak również informacji szczegółowych

 

Kurs języka angielskiego dla maturzystów:

  • zajęcia w poniedziałki w godz. 16.30 – 18:00, a w wybrane poniedziałki od 16:30-19.30 w budynku WSB - rozpoczynamy już od 7 listopada!
  • Kurs realizujemy w wymiarze 60h lekcyjnych.
  • opłata za kurs w systemie ratalnym to tylko 800 zł ( I rata-300 zł płatna w dniu zapisu, II rata 200 zł do 5 lutego 2017 r., III rata 150 zł do 5 marca 2017 r., IV rata 150 zł do 5 kwietnia 2017 r.)
  • minimalna liczba osób niezbędna do utworzenia grupy – 6 osób

 

ZAPISY JUŻ TRWAJĄ !


PRZEŚLIJ MAILA NA ADRES MMALECKA@WSB.EDU.PL Z INFORMACJĄ O ZAINTERESOWANIU  KURSEM, A SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ! 

Nasi partnerzy

Kontakt

Biuro:

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej

ul. Cieplaka 1c

41-300 Dąbrowa Górnicza

 

Koordynator:

Małgorzata Makieła

tel.: 725 555 999

pok. 010

e-mail: mmakiela@wsb.edu.pl