Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

17 marca 2012

Artykuły

Jak skutecznie negocjować? - wykład

godz. 12.00-13.30

 

Co to znaczy „negocjować"? Jak negocjować z trudnym partnerem? Jakimi umiejętnościami powinien się odznaczać negocjator? Jak osiągnąć to, czego chcemy? Negocjujemy w życiu bardzo często, np. cenę mieszkania w pośrednictwie nieruchomości, cenę samochodu, który zamierzamy kupić, negocjujemy w kwestii planów wakacyjnych, budżetu domowego, podpisania korzystnego kontraktu. Nie zawsze jesteśmy skuteczni i nie zawsze rezultat jest dla nas satysfakcjonujący. Ale nie chcemy być przecież ofiarami, a własne plany pozostawić w sferze marzeń. Trzeba zatem wreszcie... zacząć skutecznie negocjować!

czytaj więcej o Jak skutecznie negocjować? - wykład

Czy piramidy zbudowali kosmici - czyli jakie tajemnice kryją hieroglify?"

godz. 13:30-14:30

 

Egipcjanie byli jedną z najstarszych kultur, która tworzyła i budowała niesamowite zabytki obecne do dnia dzisiejszego. Jako jedni z pierwszych zastosowali znakomitą technikę konserwacji zmarłych - zwaną mumifikacją. Ich niespotykane pismo było trudne do odszyfrowania jeszcze przez kolejne kilkanaście wieków. W dalszym ciągu część naukowców spiera się co do początków powstania piramid, które nawet teraz trudno jest zaprojektować architektom. Czy oznacza to że kosmici pomagali w projektowaniu oraz odkryciu narzędzi potrzebnych do ich budowy? Czy w hieroglifach można znaleźć opowieści o cywilizacji pozaziemskiej, która mogła odwiedzać Egipcjan? Czy na księżycu są podobne budowle jak na terenie starożytnego Egiptu? Na te oraz wiele innych „kosmicznych" pytań odpowiedź znajdą uczestnicy wykładu.

czytaj więcej o Czy piramidy zbudowali kosmici - czyli jakie tajemnice kryją hieroglify?"

Koncert jubileuszowy: 20-lecie Dziecięcego Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej im. J. Marcinkowej

godz. 17.00

 

Miejsce: Teatr im. Adama Mickiewicza w Cieszynie
Zapisy: Wydział Zamiejscowy WSB w Cieszynie; tel.: 33 851 02 81


UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!



 

Nasi partnerzy