Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Dokument niedostępny

Artykuły

 

Poprzednie edycje tego projektu pokazały, że współczesna nauka cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem mieszkańców naszego miasta oraz całego Podbeskidzia.W tegorocznej edycji dla wszystkich gości i uczestników przygotowana została bogata oferta wykładów i warsztatów, a także koncertów i wystaw będących znakomitą okazją do promocji wielkiej spuścizny naukowej i kulturalnej Śląska Cieszyńskiego.

 

czytaj więcej

 

W Cieszynie w środę startuje - czwarta już edycja - Festiwalu Nauki. Pięciodniową imprezę organizuje Wyższa Szkoła Biznesu we współpracy z Urzędem Miejskim. W tegorocznej edycji dla wszystkich gości i uczestników przygotowana została bogata oferta wykładów i warsztatów. Zajęcia potrwają do niedzieli. Wszystkie są za darmo.

 

czytaj więcej

 

Czy relacje międzyludzkie można uchwycić na zdjęciu, dlaczego samolot lata, jak negocjować z trudnym partnerem, czy lepiej pracować u kogoś, czy założyć własną działalność? Na te i inne pytania odpowiedzą nam naukowcy podczas IV Festiwalu Nauki, który odbędzie się od 14 do 18 marca w Cieszynie.

 

czytaj więcej

 

Czy klimat na świecie rozszalał się już na dobre czy też będzie jeszcze bardziej ekstremalny? Jak zarobić pierwszy milion? Czy Chopin zazdrościł Lisztowi, bo ten był jak Lady Gaga? Czy piramidy zbudowali kosmici? Na te i inne pytania odpowiedź będzie można znaleźć w dniach 14-18 marca podczas IV Festiwalu Nauki w Cieszynie. Wstęp wolny!

 

czytaj więcej

 

14 marca o godz. 11.00 zapraszamy na inaugurację IV Festiwalu Nauki, która odbędzie się w Domu Narodowym w Cieszynie. Wykład inauguracyjny nt.: „Ekspert czy Biznesmen – jak pozycjonować siebie na rynku pracy” wygłosi Fryderyk Karzełek - Prezes Polskiego Doradztwa Finansowego Sp. z o.o., twórca słynnej szkoły „Sprzedaży Naturalnej", autor „Deklaracji Praw Człowieka Myślącego", „Dekalogu Komunikacji.

 

zobacz więcej

 

Organizowana cyklicznie impreza, przyciągnęła dotychczas ponad 10 tysięcy uczestników. - Poprzednie edycje tego projektu pokazały, że współczesna nauka cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem mieszkańców naszego miasta oraz całego Podbeskidzia. W tegorocznej edycji dla wszystkich gości i uczestników przygotowana została bogata oferta wykładów i warsztatów, a także koncertów i wystaw, będących znakomitą okazją do promocji wielkiej spuścizny naukowej i kulturalnej Śląska Cieszyńskiego przekonuje Mieczysław Szczurek, Burmistrz Miasta Cieszyn.

 

zobacz więcej

 

Festiwal 14 marca o godz. 11 zainauguruje wykład "Ekspert czy Biznesmen - jak pozycjonować siebie na rynku pracy". Wygłosi go Fryderyk Karzełek - prezes Polskiego Doradztwa Finansowego, twórca słynnej szkoły "Sprzedaży Naturalnej", autor "Deklaracji Praw Człowieka Myślącego", "Dekalogu Komunikacji". Spotkanie odbędzie się w Domu Narodowym w Cieszynie.

 

czytaj więcej

 

Organizowany przez Wyższą Szkołę Biznesu w Cieszynie oraz Urząd Miejski w Cieszynie Festiwal Nauki jest skierowany do ludzi ciekawych świata - zarówno dorośli, jak i młodzież czy dzieci, znajdą tam coś dla siebie. Organizatorzy przygotowali bogatą ofertę wykładów, warsztatów oraz imprez towarzyszących (koncerty i wystawy).

 

czytaj więcej

 

Czwarta edycja Festiwalu Nauki startuje jutro w Cieszynie. Pięciodniową imprezę organizuje Wyższa Szkoła Biznesu we współpracy z Urzędem Miejskim. Festiwal Nauki został zaplanowany z myślą o ludziach ciekawych świata. Dorośli, młodzież i dzieci - każdy znajdzie coś dla siebie.

 

czytaj więcej

 

Czy grozi nam intensyfikacja ekstremalnych zjawisk atmosferycznych? Czy horror może być źródłem wiedzy o kulturze? Czy piramidy zbudowali kosmici? Czy relacje międzyludzkie można uchwycić na zdjęciu? Jak skutecznie negocjować i efektywnie komunikować się z ludźmi oraz jak zarobić milion złotych? Na te i wiele innych frapujących pytań usłyszymy odpowiedź już w poniedziałek 14 marca na IV Festiwalu Nauki w Cieszynie, organizowanym wspólnie przez Wyższą Szkołę Biznesu w Cieszynie oraz Urząd Miejski w Cieszynie.

 

czytaj więcej

 

Poprzednie edycje tego projektu pokazały, że współczesna nauka cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem mieszkańców naszego miasta oraz całego Podbeskidzia. W tegorocznej edycji dla wszystkich gości i uczestników przygotowana została bogata oferta wykładów i warsztatów, a także koncertów i wystaw, będących znakomitą okazją do promocji wielkiej spuścizny naukowej i kulturalnej Śląska Cieszyńskiego – przekonuje Mieczysław Szczurek, Burmistrz Miasta Cieszyn.

 

czytaj więcej

 

Czy klimat na świecie rozszalał się już na dobre czy też będzie jeszcze bardziej ekstremalny? Jak zarobić pierwszy milion? Czy Chopin zazdrościł Lisztowi, bo ten był jak Lady Gaga? Czy piramidy zbudowali kosmici? Odpowiedzi na te i inne pytania będzie można znaleźć między 14 a 18 marca podczas IV Festiwalu Nauki w Cieszynie.

 

czytaj więcej

 

IV Festiwal Nauki w Cieszynie...

 

czytaj więcej 

Nasi partnerzy