Baza  Medline with Full Text dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

Baza Medline with Full Text dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

MEDLINE with Full Text jest pełnotekstową bazą z zakresu medycyny, pielęgniarstwa, stomatologii, weterynarii, systemu ochrony zdrowia, nauk przedklinicznych i wielu innych. Baza stosuje klasyfikację MeSH (Medical Subject Headings) i umożliwia wyszukiwanie w opisach ponad 5.600 czasopism biomedycznych.

NASBI - internetowa wypożyczalnia specjalistycznych e-booków dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

NASBI jest internetową biblioteką e-booków, skierowaną do szerokiego grona czytelników, dla których wiedza i rozwój osobisty przełożone na naukowe i zawodowe kompetencje są kluczowe w postrzeganiu swojej przyszłości.

10.12.2016, godz.13:00 Biblioteka Akademicka (Czytelnia) Spotkanie literackie z Krzysztofem Piskorskim

Autor "Cieniorytu" (nagroda im. Janusza A. Zajdla) powraca z nową powieścią. Mickiewicz i Słowacki wplątani w intrygę szpiegowską. Lord Byron kieruje tajną organizacją. A to wszystko w cieniu energii próżni. Czy Eliza Żmijewska wykona powierzone jej zadanie? Kim jest Xa`ru? Czym są zaskakuny? Ile tak na prawdę jest Europ? Co inspiruje w XXI wieku?

Przyjdź i posłuchaj pisarza, którego Wydawnictwo Literackie stawia obok Dukaja i Lema.

Spotkanie zostanie zrealizowane w ramach projektu „Biblioteka w trzech wymiarach” - zadanie finansowane w ramach umowy 621/P-DUN/2016 ze środków Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego przeznaczonych na działalność upowszechniającą naukę.
Zapraszamy!

Powrót do: Start » Biblioteka Akademicka Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej im prof. Jerzego Altkorna » Aktualności

epnp