Nowa baza testowa

Zapraszamy do testowania nowej bazy elektronicznej. Dostęp testowy możliwy do 14 kwietnia 2017 r. NIE PRZEGAP!

Baza IBUK Libra już dostępna!

Miło nam poinformować, że Biblioteka Akademicka uzyskała dostęp do wybranych publikacji w czytelni internetowej IBUK LIBRA.

Baza  Medline with Full Text dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

Baza Medline with Full Text dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

MEDLINE with Full Text jest pełnotekstową bazą z zakresu medycyny, pielęgniarstwa, stomatologii, weterynarii, systemu ochrony zdrowia, nauk przedklinicznych i wielu innych. Baza stosuje klasyfikację MeSH (Medical Subject Headings) i umożliwia wyszukiwanie w opisach ponad 5.600 czasopism biomedycznych.

NASBI - internetowa wypożyczalnia specjalistycznych e-booków dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

NASBI jest internetową biblioteką e-booków, skierowaną do szerokiego grona czytelników, dla których wiedza i rozwój osobisty przełożone na naukowe i zawodowe kompetencje są kluczowe w postrzeganiu swojej przyszłości.

Baza Medline with Full Text dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

Baza zawiera pełny tekst 1.400 czasopism indeksowanych od okładki do okładki w bazie bibliograficznej MEDLINE, z których ponad 580 nie jest dostępnych w pełnym tekście w żadnej innej bazie EBSCO. Wśród tych tytułów znajdują się czasopisma pełnotekstowe bez okresu karencji o najwyższych statystykach użytkowania w indeksie MEDLINE. Baza MEDLINE with Full Text zawiera archiwa artykułów pełnotekstowych od 1936 roku i jest nieocenionym narzędziem badawczym w zakresie literatury medycznej.

Dostęp do bazy możliwy jest na terenie Uczelni, z sieci uczelnianej lub zdalnie za pomocą proxy.

Wejście do bazy:  >>MEDLINE<<

Więcej informacji można uzyskać w Bibliotece lub pisząc e-mail na adres: biblioteka@wsb.edu.pl

Powrót do: Start » Biblioteka Akademicka Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej im prof. Jerzego Altkorna » Aktualności

epnp