Baza  Medline with Full Text dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

Baza Medline with Full Text dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

MEDLINE with Full Text jest pełnotekstową bazą z zakresu medycyny, pielęgniarstwa, stomatologii, weterynarii, systemu ochrony zdrowia, nauk przedklinicznych i wielu innych. Baza stosuje klasyfikację MeSH (Medical Subject Headings) i umożliwia wyszukiwanie w opisach ponad 5.600 czasopism biomedycznych.

NASBI - internetowa wypożyczalnia specjalistycznych e-booków dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

NASBI jest internetową biblioteką e-booków, skierowaną do szerokiego grona czytelników, dla których wiedza i rozwój osobisty przełożone na naukowe i zawodowe kompetencje są kluczowe w postrzeganiu swojej przyszłości.

Baza Medline with Full Text dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

Baza zawiera pełny tekst 1.400 czasopism indeksowanych od okładki do okładki w bazie bibliograficznej MEDLINE, z których ponad 580 nie jest dostępnych w pełnym tekście w żadnej innej bazie EBSCO. Wśród tych tytułów znajdują się czasopisma pełnotekstowe bez okresu karencji o najwyższych statystykach użytkowania w indeksie MEDLINE. Baza MEDLINE with Full Text zawiera archiwa artykułów pełnotekstowych od 1936 roku i jest nieocenionym narzędziem badawczym w zakresie literatury medycznej.

Dostęp do bazy możliwy jest na terenie Uczelni, z sieci uczelnianej lub zdalnie za pomocą proxy.

Wejście do bazy:  >>MEDLINE<<

Więcej informacji można uzyskać w Bibliotece lub pisząc e-mail na adres: biblioteka@wsb.edu.pl

Powrót do: Start » Biblioteka Akademicka Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej im prof. Jerzego Altkorna » Aktualności

epnp