Dostęp testowy do nowej bazy elektronicznej

Uprzejmie informujemy, że od dnia 14.09.2017 posiadamy otwarty dostęp testowy do bazy International Security & Counter-Terrorism Reference Center, który potrwa do 31.10.2017 r.

Baza International Security & Counter-Terrorism Refernce Center zawiera informacje na temat wszelkich aspektów bezpieczeństwa i antyterroryzmu. Została opracowana dla celów analizy i lepszego zrozumienia problematyki bezpieczeństwa i terroryzmu.

Baza IBUK Libra już dostępna!

Miło nam poinformować, że Biblioteka Akademicka uzyskała dostęp do wybranych publikacji w czytelni internetowej IBUK LIBRA.

Baza  Medline with Full Text dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

Baza Medline with Full Text dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

MEDLINE with Full Text jest pełnotekstową bazą z zakresu medycyny, pielęgniarstwa, stomatologii, weterynarii, systemu ochrony zdrowia, nauk przedklinicznych i wielu innych. Baza stosuje klasyfikację MeSH (Medical Subject Headings) i umożliwia wyszukiwanie w opisach ponad 5.600 czasopism biomedycznych.

NASBI - internetowa wypożyczalnia specjalistycznych e-booków dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

NASBI jest internetową biblioteką e-booków, skierowaną do szerokiego grona czytelników, dla których wiedza i rozwój osobisty przełożone na naukowe i zawodowe kompetencje są kluczowe w postrzeganiu swojej przyszłości.

Zachęcamy do korzystania z Czytelni internetowej

Serwis IBUK LIBRA umożliwia dostęp do elektronicznych publikacji z oferty Wydawnictwa Naukowego PWN oraz innych wydawnictw.

Każdy użytkownik w sieci uczelni, po wejściu na stronę http://libra.ibuk.pl/, uzyskuje dostęp do książek w ibuku.

Dodatkowo przesyłając na adres biblioteki maila (wiadomość powinna zawierać imię, nazwisko, wydział, kierunek studiów i nr albumu/legitymacji) można otrzymać kody do zdalnego dostępu i korzystać z oferty z komputerów domowych.

Zachęcamy do korzystania.

Powrót do: Start » Biblioteka Akademicka Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej im prof. Jerzego Altkorna » Aktualności

epnp