Baza IBUK Libra już dostępna!

Miło nam poinformować, że Biblioteka Akademicka uzyskała dostęp do wybranych publikacji w czytelni internetowej IBUK LIBRA.

Baza  Medline with Full Text dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

Baza Medline with Full Text dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

MEDLINE with Full Text jest pełnotekstową bazą z zakresu medycyny, pielęgniarstwa, stomatologii, weterynarii, systemu ochrony zdrowia, nauk przedklinicznych i wielu innych. Baza stosuje klasyfikację MeSH (Medical Subject Headings) i umożliwia wyszukiwanie w opisach ponad 5.600 czasopism biomedycznych.

NASBI - internetowa wypożyczalnia specjalistycznych e-booków dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

NASBI jest internetową biblioteką e-booków, skierowaną do szerokiego grona czytelników, dla których wiedza i rozwój osobisty przełożone na naukowe i zawodowe kompetencje są kluczowe w postrzeganiu swojej przyszłości.

EMIS Professional

Dostęp testowy do serwisu na platformie EMIS Professional udostępniony jest dla uczelni w ramach obecnej subskrypcji do
końca maja 2017.

Po zalogowaniu się do serwisu widoczne będzie logo EMIS Professional, zamiast Intelligence.

Jest to pełny dostęp do bazy, bez limitów i ograniczeń.

Serwis informacyjny EMIS Professional zapewnia dostęp do informacji jak w serwisie EMIS Intelligence + dodatkowo do:

W ZAKŁADCE SPÓŁKA ANALIZA

• Deal Watch - Informacje dot. rynku fuzji i przejęć, w tym intencji i planowanych transakcji, raportów i rankingów doradców,
  • Zaawansowany Screener, Ranking Firm, Analiza Kredytowa Spółek -Narzędzia do analizy finansowej spółek.

W ZAKŁADCE SEKTOR ANALIZA

• Piramida DuPoint,  Analiza Koncentracji, Rozkład Statystyczny, Porównanie Trendów -Narzędzia do analizy sektorowej,
  • Narzędzia scoringowego Benchmark przy profilach spółek i sektorach -Analiza kondycji spółki na tle sektora, analiza porównawcza sektorów.

Powrót do: Start » Biblioteka Akademicka Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej im prof. Jerzego Altkorna » Aktualności

epnp