Nemow Wodny Świat- Bonifikaty dla Studentów!

Miło nam poinformować, że w wyniku nawiązanej współpracy pomiędzy Nemo Wodny Świat a Wyższą Szkołą Biznesu w Dąbrowie Górniczej studenci WSB, słuchacze studiów podyplomowych oraz Uniwersytetu Dziecięcego a także Uniwersytetu Trzeciego Wieku mogą liczyć na specjalne bonifikaty m.in. na korzystanie z kompleksu basenów, sauny, groty solnej a w najbliższej przyszłości również z kręgielni. Zachęcamy do skorzystania z tej atrakcyjnej promocji. Warunkiem uzyskania bonifikaty jest okazanie legitymacji studenckiej a od roku 2012 również specjalnej karty rabatowej WSB.

Cennik specjalny dla studentów oraz słuchaczy WSB:

• basen 7 zł/h
• grota solna 3 zł/seans
• Świat Saun 20% zniżki od cen obowiązujących w cenniku
• dziecko + 1 opiekun- bilet ulgowy,

Powrót do: Start » Dla studentów » Aktualności

Wirtualna Uczelnia

Logowanie do ProLib (Biblioteka)