Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Praktyki na kierunku Stosunki Międzynarodowe (International Relationships) studia I stopnia stacjonarne i niestacjonarne, licencjat (6 semestrów)

Dotyczy studentów studiów I stopnia licencjat na kierunku Stosunki Międzynarodowe, którzy mają zgodnie z planem studiów zrealizować praktykę zawodową I, II lub III/dyplomową

 

W ramach odbywania praktyk studenci zobowiązani są do zrealizowania programu praktyki oraz przestrzegania określonych procedur zaliczania praktyk. Obowiązujące w danym semestrze i danym roku akademickim dokumenty dla konkretnego kierunku studiów znajdują się w plikach do pobrania.

 

W przypadku problemów z pobraniem pliku uprzejmie proszę o zgłoszenie się osobiste do Pełnomocnika ds. Praktyk Studenckich na jeden z jego dyżurów.

 

 

Plik z  PROGRAMEM PRAKTYKI został umieszczony poniżej. 

 

Co nowego w Programach Praktyk Studenckich?

  1. Praktyka może być realizowana przez studenta jednorazowo, wówczas obejmuje ona cały, określony w programie studiów wymiar, lub w częściach (PRAKTYKA ZAWODOWA 1 / PRAKTYKA ZAWODOWA 2 / PRAKTYKA ZAWODOWA 3 lub PRAKTYKA DYPLOMOWA).
  2. Formularze zamieszczone w Programach Praktyk należy uzupełnić elektronicznie, wykorzystując pola tekstowe do wprowadzenia danych w pliku PDF. Uzupełnione dokumenty należy wydrukować (dotyczy w szczególności praktykantów). Zakładowy Opiekun Praktyki może uzupełnić zał. 4 odręcznie.
  3. Sprawozdanie studenta z praktyki będzie uzupełniane w formie e-ankiety (link został podany w Programie Praktyki).
  4. Obowiązuje harmonogram składania dokumentacji potwierdzającej odbycie praktyki oraz wniosków o zaliczenie praktyki w ramach zatrudnienia/prowadzenia działalności gospodarczej/ podejmowania innych form działalności. Harmonogram został zamieszczony na stronie internetowej Uczelni. 

Powrót do: Start » Dla studentów » Praktyki studenckie/Apprenticeship » WSB w Dąbrowie Górniczej - studia stacjonarne i niestacjonarne, I i II stopnia

 
Wirtualna Uczelnia
Logowanie do ProLib (Biblioteka)
Nasi partnerzy