Kreatywne poszukiwanie pracy czyli jak wykorzystać mapy myśli i nowoczesne CV do zdobycia wymarzonego stanowiska?

Małgorzata Małecka

Warsztaty pozwolą na zdobycie praktycznych umiejętności z zakresu opracowywania map myśli oraz kreatywnych CV, które umożliwią każdemu zdobycie wymarzonego stanowiska pracy i wyróżnić się wśród kandydatów. Uczestnicy warsztatów zdobędą wiedzę teoretyczną o przygotowywaniu map myśli oraz CV, a także przygotują własne nowoczesne i oryginalne dokumenty aplikacyjne. Uczestnicy warsztatów będą mogli w przyszłości wykorzystać zdobytą wiedzę i umiejętności do przygotowania perfekcyjnego i wyróżniającego CV oraz przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej z wykorzystaniem mapy myśli.

Małgorzata Małecka - pracownik Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej i doktorantka na kierunku Zarządzanie, zajmująca się naukowo zagadnieniami innowacji w marketingu. Propagatorka postaw przedsiębiorczych wśród uczniów i studentów, koordynatorka programu praktyk i staży studenckich oraz specjalistka z zakresu wykorzystania map myśli w pracy i życiu prywatnym.

Zobacz dostępne terminy i zarezerwuj wybrany!

Koordynator: Magdalena Kot-Radojewska

Rezerwacja:

telefoniczna: 032 295 93 93

mailowa: mkot@wsb.edu.pl

W przypadku niedostępności wybranego terminu zaproponujemy Państwu inny.

15.03.2016; g. 10:00-11:30

17.03.2016; g.10:00-11:30

Powrót do: Start » Festiwal Nauki w Dąbrowie Górniczej 2016 » Lekcja na zamówienie – projekt dla szkół ponadgimnazjalnych