Trwają przygotowania do VI Festiwalu Nauki w Cieszynie

Od 26 do 28 marca 2014 r. już po raz szósty odbędzie się w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie Festiwal Nauki.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniach uczniów szkół ponadgimnazjalnych, ale także wszystkich mieszkańców Cieszyna i okolic.

Wstęp wolny! Zapisy już się rozpoczęły!

Organizowany przez Wyższą Szkołę Biznesu w Cieszynie Festiwal Nauki został zaplanowany z myślą o ludziach ciekawych świata - zarówno dorośli, jak i młodzież czy dzieci, znajdą tam coś dla siebie. Dla uczestników przygotowano bogatą ofertę wykładów, warsztatów oraz imprez towarzyszących.

Udział we wszystkich zajęciach oraz imprezach towarzyszących jest bezpłatny, warto jednak wcześniej zarezerwować sobie miejsce wysyłając formularz zgłoszeniowy.

Powrót do: Start » Festiwal Nauki w Cieszynie 2014 » Start