Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej certyfikowanym organizatorem usług rozwojowych - szkoleniowych i doradczych

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej uzyskała prestiżowy certyfikat SUS 2.0 - Standardu Usługi Szkoleniowo - Rozwojowej Polskiej Izby Firm Szkoleniowych. Certyfikat potwierdza realizację przez Uczelnię usług rozwojowych - szkoleniowych i doradczych, zgodnie z najwyższymi standardami profesjonalnego działania i świadczenia usług zgodne z normami Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.

Uczelnia oferuje usługi dofinansowane do 80% dla pracowników i pracodawców mikro, małych i średnich przedsiębiorstw poprzez Bazę Usług Rozwojowych PARP. Pełna oferta Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej jest dostępna na stronie: www.uslugirozwojowe.parp.gov.pl

NAJBLIŻSZE SZKOLENIA Z OFERTY WYŻSZEJ SZKOŁY BIZNESU W DĄBROWIE GÓRNICZEJ

Uzyskany przez Uczelnię certyfikat SUS 2.0 potwierdza najwyższą jakość realizowanych usług rozwojowych w zakresie ich przygotowania, realizacji i ewaluacji. Certyfikat wyznacza także standardy zarządzania firmami oraz kompetencjami osób odpowiedzialnych za realizację usług. Spełnienie wymogów standardu potwierdza audyt przeprowadzony przez profesjonalną i niezależną organizację certyfikującą o międzynarodowej renomie, specjalizującą się w audytach systemów zarządzania – DEKRA Certification.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności