Wykładowca WSB nagrodzony w plebiscycie "Dziennika Zachodniego"

Prof. nadzw. dr hab. Robert Socha, Dyrektor Centrum Badań nad Bezpieczeństwem Transgranicznym Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, został nagrodzony w kategorii Osobowość Roku 2017 w powiecie cieszyńskim

Prof. Socha będący jednocześnie Komendantem Straży Miejskiej w Skoczowie został uhonorowany w kategorii "Samorządność i Społeczność Lokalna".

W plebiscycie "Osobowość Roku" czytelnicy i internauci Dziennika Zachodniego wybierają wybitne osobistości, które w ostatnich 12 miesiącach wyróżniły się swoją postawą i zasłużyli się dla lokalnych społeczności. Tytuły "Osobowości Roku" przyznawane są w czterech kategoriach: Działalność Społeczna i Charytatywna, Kultura, Samorządność i Społeczność Lokalna oraz Biznes.

Gratulujemy!

/mpm, 2.03.2018/