Akademia WSB partnerem konferencji "Do sukcesu! Akademia HR"

Konferencja "Do sukcesu! Akademia HR"

Akademia WSB była partnerem konferencji "Do sukcesu! Akademia HR" organizowanej przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach. Moderatorem paneli dyskusyjnych podczas wydarzenia był dr Marcin Lis, Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem Akademii WSB.

Konferencja "Do sukcesu! Akademia HR" odbyła się w Chorzowie. W imieniu organizatorów uczestników konferencji przywitał Tadeusz Donocik, Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach. Tegoroczna edycja była poświęcona zagadnieniu wymienianemu wśród najważniejszych czynników hamujących rozwój przedsiębiorstw: zasobom kadrowym.

Wykład inauguracyjny wygłosiła Dorota Wellman, dziennikarka i prezenterka telewizyjna, która opowiedziała o pracy w zespole, o tym jak go budować i wspólnie osiągać sukces.

W części panelowej odbyła się dyskusja na temat współczesnego rynku pracy oraz aktualnych trendów i wyzwań. Jej moderatorem był dr Marcin Lis, Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem Akademii WSB, Wiceprzewodniczący Komisji ds. Innowacyjności, Konkurencyjności i Współpracy Nauki z Biznesem działającej przy Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach.

/mpm, 24.05.2018/

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności