Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Kobiety w biznesie: liczą się kompetencje, miks odwagi i kreatywności

Kobiety robiące karierę w biznesie muszą zmagać się z wieloma stereotypami przypisanymi do płci. Da się temu zaradzić - twierdzą same zainteresowane, w tym prof. nadzw. dr hab. Katarzyna Szczepańska-WoszczynaProrektor ds. Kształcenia i Współpracy z Zagranicą, Dziekan Wydziału Nauk Stosowanych Akademii WSB, na łamach Strefy Biznesu.

 

Katarzyna Szczepańska-Woszczyna (od lewej), Katarzyna Borkowska i Aneta Muskała, prelegentki panelu „Kobiety w biznesie” podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach fot. Marzena Bugała-Azarko

 

Artykuł Anny Dziedzic, redaktorki "Strefy Biznesu" powstał w oparciu o debatę uczestniczek panelu "Kobiety w biznesie", który odbył się podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego. Wzięła w nim udział prof. nadzw. dr hab. Katarzyna Szczepańska-Woszczyna.


Dziekan Wydziału Nauk Stosowanych podkreślała, że liczą się kompetencje, miks odwagi i kreatywności. - Oraz, w moim przypadku, ważna była wrodzona przekora. Bardzo istotne są również dobre relacje w zespole. Warto o nie dbać - dodała pani prorektor.

 

Zapraszamy do lektury całego artykułu w Strefie Biznesu.

 

/mpm, 20.08.2018/


Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy