Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Publikacja prof. Janusza Morbitzera w publikacji na 100-lecie odzyskania niepodległości

Jaka jest nasza kultura obrazu? Czy komiks jest medium zimnym czy gorącym? Jakie mamy nowe technologie  w edukacji? Na te wszystkie pytania znajdziecie odpowiedź w tekście prof. nadzw. dr hab. inż. Janusza Morbitzera zatytułowanym „O innowacji w edukacji w kontekście kultury obrazu i komiksu”.

100 na 100. Antologia komiksu na stulecie odzyskania niepodległości to wyjątkowa publikacja historyczna wydana przez WSiP S.A., stworzona przy współpracy wybitnych rysowników, scenarzystów i historyków.

 

Ten unikatowy  zbiór komiksów powstał by  uczcić odzyskanie niepodległości przez Polskę oraz uhonorować uczestników tamtych wydarzeń.

 

Cały artykuł znajduje się tutaj.

 

Prof. nadzw. dr hab. inż. Janusz Morbitzer – od 2014 roku zatrudniony w Katedrze Pedagogiki Akademii WSB na stanowisku profesora nadzwyczajnego. Zajmuje się tematyką edukacji informatycznej i medialnej. Jest autorem ponad 250 artykułów naukowych, 5 monografii, kilku haseł w „Encyklopedii Pedagogicznej XXI wieku” oraz jest redaktorem naukowym ponad 20 monografii konferencyjnych.

 

Zapraszamy do lektury!

 

/kł, 12.10.2018/

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy