Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Koło naukowe F44 Red Akademii WSB Europejskim Pionierem Cyfryzacji

Koło naukowe F44 Red Akademii WSB Europejskim Pionierem Cyfryzacji w specjalnym raporcie przygotowanym przez Financial Times i Google.

Koło naukowe F44 Red znalazło się w niezwykłym gronie 100 europejskich pionierów cyfryzacji. Specjalny raport - Europe’s Road to Growth - przygotowany został przez Financial Times i Google.

 

„Jesteśmy pionierami, liderami cyfryzacji Europy i jedyną organizacją z Polski wytypowaną w kategorii Technology training, jako klub “który organizuje wydarzenia, aby uczyć ludzi o nowych technologiach, rozwoju oprogramowania, rozwoju gier i cyberbezpieczeństwa.” – mówi Piotr K. Sroczyński – opiekun naukowy koła

 

21 listopada 2018 roku, w siedzibie Google Europe Digital Atelier w Brukseli, odbyła się uroczystość, podczas której Piotr K. Sroczyński, wśród liderów świata polityki, europejskiego biznesu, organizacji non-profit oraz innych pionierów cyfryzacji celebrował to wspaniałe wyróżnienie.

 

W gronie zaproszonych gości, znaleźli się: Mariya Gabriel, Komisarz ds. Gospodarki Cyfrowej i Społeczeństwa, a także Matt Brittin, prezes Google Europe. Program wydarzenia obejmował debatę panelową pod przewodnictwem Leyli Boulton z Financial Times na temat cyfrowej transformacji, trendów i możliwości w Europie.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy