Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Inauguracja Klubu MBA

Jak wdrażać nowatorskie rozwiązania w organizacjach? Jak określać ich wartość? Jak skutecznie je promować? W dniu 27 marca 2019 r. miała miejsce Inspirująca Inauguracja Klubu MBA, którą poprowadził dr Marcin Lis - Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem Akademii WSB. 

Podczas spotkania Absolwenci studiów Executive MBA oraz Master of Business Administration (partner kierunku: EY Academy of Business) Akademii WSB uczestniczyli w CASE-STUDY COMPETITION, które poprowadził Michał Dziekoński – wykładowca Akademii WSB, Dyrektor zarządzający Business Games Institute - firmy tworzącej i wykorzystującej symulacje i gry strategiczne w szkoleniach i rozwoju pracowników.

Podczas symulacji rynkowej uczestnicy realizowali ważne społecznie projekty dotyczące województwa śląskiego. Decyzje rynkowe – porównywane z konkurencją – realizowane były w trzech etapach:
• Etap 1: STP – segmentacja - targeting i pozycjonowanie projektów;
• Etap 2: rozwój oferty i wartości z nią związanych;
• Etap 3: decyzje taktyczne i operacyjne.
Spotkania w ramach Klubu MBA skierowane wyłącznie do Absolwentów studiów Executive MBA oraz Master of Business Administration, realizowanych w partnerstwie z EY Academy of Business.
Zapraszamy Absolwentów studiów MBA do składania deklaracji członkowskiej do KLUBU MBA.

 

Więcej informacji: dr Magdalena Kot-Radojewska; e-mail: mkot@wsb.edu.pl; 32 295 93 11. 

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy