Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Nabór do Grupy Szybkiego Reagowania (GSR) 2019/2020

Trwa nabór do elitarnej Grupy Szybkiego Reagowania prowadzonej w ramach Centrum Bezpieczenstwa i Edukacji Słuzb Mundurowych Akademii WSB.

 

Grupa Szybkiego Reagowania (GSR) to elitarna grupa studencka działająca na zasadach koła naukowego. Treningi grupy odbywają się raz w tygodniu pod okiem profesjonalnych instruktorów, funkcjonariuszy służb mundurowych. Podczas treningów studenci mają niepowtarzalną okazję do odbycia treningów z zakresu czarnej taktyki, treningów z użyciem broni, nauki elementów samoobrony, treningów kondycyjnych oraz nabycia umiejętności, które w przyszłości ułatwią im pracę w służbach mundurowych.

  

Grupa ma na celu godne reprezentowanie Akademi WSB, Centrum Bezpieczństwa i Edukacji Służb Mundurowych. GSR uczestniczy w projektach Uczelni, szkół, administracji publicznej, służb mundurowych, organizacji i stowarzyszeń z okazji świąt narodowych, rocznicowych spotkaniach, świętach służb mundurowych, pokazach, zawodach sportowych, turniejach, aktywnie bierze udział w promocji Uczelni, a w tym w szczególnosci Bezpieczeństwa Narodowego i Edukacji na rzecz bezpieczeństwa.

 

Plan działanie GSR oraz  formularze zgłoszeniowe są dostępne na stronie Grupy Szybkiego Reagowania.

 


Działającemu w ramach Akademii WSB  Centrum Bezpieczeństwa i Edukacji Słuzb Mundurowch Uczelnia zawdzięcza ścisłą współpracę ze służbami mundurowymi oraz wysoki poziom kształcenia na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe, który od kilku lat prężnie rozwija się w Akademii WSB.


W 2018 roku Akademia WSB uzyskała uprawnienie do nadawania stopnia doktora nauk społecznych w dyscyplinie nauki o bezpieczeństwie.


Obecnie w zakresie nauk o bezpieczeństwie Akademia WSB realizuje studia I i II stopniastudia podyplomowe oraz seminarium doktorskie.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy