Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Absolwenci studiów I i II stopnia odebrali dyplomy!

Moc wrażeń, gratulacji i wzruszeń – 19 i 20 września 2019 r. w murach Akademii WSB odbyły się Gale wręczenia dyplomów absolwentom studiów I i II stopnia. 

Absolwentów przywitał dr Marcin Lis, Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem Akademii WSB. 

 

- To dla Uczelni niezwykły dzień. Niezmiernie cieszymy się, że dołączacie Państwo do zacnego grona absolwentów Akademii WSB. Z drugiej strony mamy także ogromną nadzieję, że już wkrótce spotkamy się z Państwem na studiach II stopnia oraz podyplomowych. Serdeczne gratulacje! - rozpoczął Prorektor dr Marcin Lis.

 

Następnie Absolwentom Akademii WSB wręczono wyróżnienia za najlepsze prace dyplomowe oraz bardzo wysokie wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe. Na wniosek promotorów i recenzentów JM Rektor Akademii WSB dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB wyróżniła autorów 26 prac dyplomowych, a także 17 absolwentów, którzy mogli pochwalić się bardzo dobrymi wynikami w nauce. Nagrody i wyróżnienia wręczali promotorzy, recenzenci prac, wykładowcy Akademii WSB oraz przedstawiciele firm partnerskich.

 

Po uroczystym wręczeniu dyplomów absolwentom studiów I i II stopnia w roku akademickim 2018/2019 na scenie wystąpił tenor Marcin Kotarba.

 

Serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników!

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą studiów magisterskich i podyplomowych w Akademii WSB.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy