Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Konferencja "Inicjatywa-Kreatywność–Przedsiębiorczość w naszym regionie" - podsumowanie

Przedstawiciele Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej wzięli udział w konferencji „Inicjatywa-Kreatywność – Przedsiębiorczość w naszym regionie”. Organizatorem sympozjum był Zespół Szkół i Placówek im. Hugona Kołłątaja w Zawierciu.

 
W wydarzeniu wzięło udział kilkuset uczestników, w tym przedstawiciele władz samorządowych, praktycy biznesu i nauki oraz mieszkańcy. Konferencja była elementem obchodów Ogólnopolskiego Dnia Przedsiębiorczości w Zawierciu.
 
Tematyka sympozjum obejmowała m.in. sytuację na regionalnym rynku pracy, znaczenie rodzinnych firm w rozwoju gospodarczym regionu, perspektywy współpracy na linii przedsiębiorcy-samorząd-społeczeństwo lokalne, szanse rozwoju gospodarczego Zawiercia, program wspierania przedsiębiorczości.

 

Prorektor ds. Rozwoju, dr Marcin Lis  zaprezentował wykład dotyczący skutecznych negocjacji w praktyce biznesowej. Wystąpienie Prorektora obejmowało m.in. przygotowanie organizacyjne i techniczne do negocjacji, aternatywy i strategie negocjacyjne przy usprawnianiu i projektowaniu innowacji w praktyce biznesowej czy sposoby przejścia od konfliktu interesów do wspólnych rozstrzygnięć.

 
Honorowy Patronat nad konferencją objęli:
 
Kazimierz Karolczak, wicemarszałek województwa śląskiego, Ryszard Mach, prezydent Zawiercia, Rafał Krupa, starosta zawierciański oraz prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz, Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.
 
 
 

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy