Ewaluacja w placówce oświatowej - seminarium

Ewaluacja zewnętrzna jest elementem oceny jakości funkcjonowania placówki oświatowej. Stanowi spore wyzwanie dla wszystkich osób zaangażowanych w przygotowania do niej.

Udział w seminariach jest bezpłatny i potwierdzany stosownym certyfikatem.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: http://wsb.edu.pl/enauczyciel lub pod numerem  telefonu 32 295 93 65.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom środowiska oświatowego zapraszamy Państwa na seminarium Akademii e-Nauczyciela pod tytułem:

Ewaluacja w placówce oświatowej

Seminarium odbędzie się w dniu 8 kwietnia 2014 r. o godz. 15.30 w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej, ul. Cieplaka 1c.

Seminarium poprowadzi mgr Sabina Furgoł, nauczyciel - konsultant w placówce doskonalenia nauczycieli ROM-E Metis w Katowicach oraz nauczyciel Kolegium Nauczycielskiego w Bielsku-Białej, trener firm szkoleniowych, asesor przy MEN.

Program seminarium:

15.00-15.30  Rejestracja uczestników

15.30-15.35   Powitanie uczestników – dr Danuta Morańska, dyrektor Centrum Nowoczesnych Metod i Technologii Edukacyjnych w Wyższej szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej

15.35 -18.30  Szkolenie „Ewaluacja w placówce oświatowej”  - mgr Sabina Furgoł - ROM-E Metis w Katowicach

18.30 Podsumowanie i zakończenie seminarium

Osoby zainteresowane udziałem w seminarium prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie:

Ewaluacja w placówce oświatowej

Program seminarium:

15.00-15.30  Rejestracja uczestników

18.30  Podsumowanie i zakończenie seminarium

Udział w seminariach jest bezpłatny i potwierdzany stosownym certyfikatem.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: http://wsb.edu.pl/enauczyciel

lub pod numerem  telefonu:

32 295 93 65

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności