Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Konwent Burmistrza i Wójtów Powiatu Żywieckiego z udziałem WSB

Konwent Burmistrza i Wójtów Powiatu Żywieckiego

Konwent Burmistrza i Wójtów Powiatu Żywieckiego

3 marca 2015 r. na zaproszenie Starosty Żywieckiego oraz Wójta Gminy Węgierska Górka Jej Magnificencja Rektor WSB prof. Zdzisława Dacko-Pikiewicz wzięła udział w Konwencie Burmistrza i Wójtów Powiatu Żywieckiego.

Tematem spotkania były plany inwestycyjne oraz rozwojowe gmin Powiatu Żywieckiego w nowej perspektywie finansowej Unii Europejskiej. W inicjatywie uczestniczył m.in. Wicemarszałek Województwa Śląskiego Stanisław Dąbrowa, który zaprezentował możliwości pozyskiwania dotacji w ramach Funduszu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Wicewojewoda Śląski Mirosław Szemla przedstawił kluczowe obszary inwestycyjne zaplanowane do realizacji na terenie Podbeskidzia na lata 2015-2020. Obszary rozwoju ”Śląskiego Systemu Informacji Turystycznej” zaprezentowane zostały przez Dyrektora Euroregionu Beskidy Pan Marcina Filipa. Spotkanie stało się doskonałą okazją do zaprezentowania potencjału naukowego Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej nakierowanego na ścisłą współpracę ze środowiskami gospodarczymi, a także jednostkami samorządu terytorialnego. Spotkanie odbyło się w nowo powstałym kompleksie hotelowym „Zacisze” w Węgierskiej Górce.

Konwent

Konwent

Konwent

Konwent

Konwent

Konwent

Konwent

Konwent

Konwent

Konwent

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy