Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Ratownictwo Wodne Asekuracja partnerem WSB

Umowa z RW ASEKURACJA

Umowa z RW ASEKURACJA

Specjalistyczne kursy kwalifikacyjne z zakresu ratownictwa wodnego, pierwszej pomocy a także kursy nurkowe to zakres szkoleń, o które poszerzy się oferta Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej dzięki współpracy z Ratownictwem Wodnym ASEKURACJA. Porozumienie w tej sprawie zawarte zostało 30 marca 2015 r. w Dąbrowie Górniczej.

Podpisanie umowy było możliwe dzięki zaangażowaniu studentów kierunku Bezpieczeństwo Narodowe naszej Uczelni - Pani Eweliny Politańskiej oraz Pana Dawida Borowskiego, instruktorów w RW Asekuracja. Sygnatariuszami porozumienia zostali: Jej Magnificencja Rektor WSB - prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz oraz Prezes Zarządu RW ASEKURACJA - Pan Krzysztof Olkuszewski.

 

Ratownictwo Wodne Asekuracja to pierwszy podmiot, który uzyskał zgodę Ministerstwa Spraw Wewnętrznych (decyzją  z dnia 20 lipca 2012 r.) na prowadzenia działań z zakresu ratownictwa wodnego. W obszarze działania nowego partnera WSB znajdują się profesjonalne i kwalifikowane szkolenia z zakresu ratownictwa medycznego ze szczególnym uwzględnieniem ratownictwa wodnego.

Umowa z RW ASEKURACJA

Umowa z RW ASEKURACJA

Umowa z RW ASEKURACJA

Umowa z RW ASEKURACJA

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy