WSB na Międzynarodowym Kongresie Energi@21

Międzynarodowy Kongres Naukowo – Przemysłowy Energi@21

W Poznaniu rozpoczął się Międzynarodowy Kongres Energi@21, jedno z najważniejszych wydarzeń, w którym udział biorą kluczowe postaci biznesu i nauki polskiej energetyki. Inicjatywie towarzyszy InnoPower – wystawa innowacyjnych przedsiębiorców oraz instytucji. Wśród uczestników Kongresu nie mogło zabraknąć Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, którą reprezentuje dr Marcin Lis - Prorekt ds. Rozwoju i Spraw Studenckich.

Jak podkreśla dr Krzysztofa Zamasz- Prezes firmy ENEA S.A., jednego z największych w Polsce dostawców energii – Przez dwa dni Poznań będzie sercem polskiej energetyki.  Na Kongresie Energi@21 pojawili się przedstawiciele nie tylko wszystkich największych firm energetycznych z Polski, ale też zagraniczni naukowcy oraz przedsiębiorcy. Kongres oraz towarzysząca mu wystawa ma służyć przede wszystkim samemu środowisku energetyki – to miejsce, w którym spotkał się świat nauki i biznesu. Oczywiście, taki cel przyświeca także innym kongresom, ale forma expo powoduje, że networking działał na InnoPower o wiele lepiej niż np. podczas forów gospodarczych.

Przeczytaj także na INNPOLAND.pl: TUTAJ (kliknij)

Strona Kongresu: TUTAJ

Międzynarodowy Kongres Naukowo – Przemysłowy Energi@21

na zdjęciu od lewej: dr Krzysztof Zamasz - Prezes Enea S.A. oraz dr Marcin Lis - Prorektor ds. Rozwoju i Spraw Studenckich WSB