Rozeznanie rynku na zakup podręczników w ramach projektu „Excellence in Education – Kompleksowy Program Rozwoju Akademii WSB”

W ramach procedury rozeznania rynku celem ustalenia ceny rynkowej zapraszamy do złożenia propozycji cenowej na zakup podręczników w ramach projektu „Excellence in Education – Kompleksowy Program Rozwoju Akademii WSB”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, Oś Priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych.

Do pobrania poniżej:

Rozeznanie rynku nr 1/POWR/z042/2019