Zakup i dostawa telewizora LCD wraz ze stojakiem, stanowiących wyposażenie laboratorium projektowania tradingowego oraz oprogramowania do badań analizy jakościowej – Zapytanie ofertowe nr 13/POWR/ZR21/2019

W związku z realizacją projektu „EduLider – rozwój Akademii WSB dla regionu”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Priorytetu III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, zapraszamy do złożenia oferty na  przedmiot zamówienia: zakup i dostawa telewizora LCD wraz ze stojakiem, stanowiących wyposażenie laboratorium projektowania tradingowego (finansowego) oraz oprogramowania do badań analizy jakościowej dla Wydziału Nauk Stosowanych w Dąbrowie Górniczej – Zapytanie ofertowe nr 13/POWR/ZR21/2019.

Pełna treść zapytania ofertowego została upubliczniona w Bazie Konkurencyjności:

Zapraszamy do udziału w postępowaniu o udzielenia zamówienia.

Powrót do: Start » Uczelnia » Zamówienia publiczne