Zapytanie ofertowe: Zakup kampanii informacyjno - promocyjnej

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza do składania ofert w odpowiedzi na Zapytanie Ofertowe  Zakup kampanii informacyjno – promocyjnej, współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Poddziałanie 4.1.2.

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza do składania ofert w odpowiedzi na zapytanie ofertowe w przedmiocie Zakup kampanii informacyjno – promocyjnej. Zakup realizowany jest w ramach projektu „Zaprogramuj swoją przyszłość – Inform@tyka w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Poddziałanie 4.1.2.

Termin składania ofert: 26.04.2013 r. do godz. 09:30

Powrót do: Start » Uczelnia » Zamówienia publiczne