Zapytanie ofertowe/Opracowanie metodyczne kursów e-learningowych

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza do składania ofert w odpowiedzi na zapytanie ofertowe dotyczące opracowania metodycznego kursów e-learningowych w ramach projektu "Edukacja dla przyszłości - program rozwoju Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Poddziałanie 4.1.1 "Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni".

Termin składania ofert: 02 czerwca 2014 r. do godz. 9:00

Osoba do kontaktu:
mgr Jacek Uroda
"Edukacja dla przyszłości -program rozwoju Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej"
Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej
ul. Cieplaka 1c