Zaproszenie na otwarty wykład absolwenta i eksperta University of Oxford

Stowarzyszenia Absolwentów i Studentów WSB zaprasza na otwarty wykład pt. „Ustawa o Otwartych Funduszach Emerytalnych (OFE). Problemy w tworzeniu prawa w Polsce.”, który odbędzie się 1 października o godzinie 17:00 w Sali 227 Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Wykład poprowadzi absolwent i ekspert University of Oxford, prawnik Pan Mikołaj Barczentewicz. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy Studentów, Absolwentów, Słuchaczy studiów podyplomowych, Sympatyków Stowarzyszenia oraz mieszkańców regionu.

Charakterystyka wykładowcy

Mikołaj Barczentewicz - ukończył z wyróżnieniem University of Oxford (Magister Juris). Obecnie kontynuuje studia w Oxfordzie na kierunku Filozofia prawa. Do zainteresowań naukowych wykładowcy należą teoria prawa, filozofia (filozofia prawa, filozofia języka) oraz ekonomia (w tym Law & Economics, metodologia ekonomii ).

Gość WSB  jest także blogerem. Publikuje głównie na temat polityki antymonopolowej i ochrony konkurencji na blogu  Antitrust in Poland. Był również współautorem Life Sciences Law Blog (Prawo farmaceutyczne, prawo wyrobów medycznych i prawo żywnościowe) kancelarii Domański Zakrzewski Palinka.

Ponadto jest ekspertem i koordynatorem Forum Obywatelskiego Rozwoju (Fundacja FOR).

Powrót do: Start » Stowarzyszenie Absolwentów i Studentów WSB » Aktualności

Stowarzyszenie Absolwentów i Studentów WSB