Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Konfernecja "Biznes MLM jako alternatywny sposób zarabiania"

Stowarzyszenie Absolwentów i Studentów WSB zaprasza na konferencję pt. "Biznes MLM jako alternatywny sposób zarabiania", która odbędzie się w dniu 24 października 2013 r. o godz. 17:00 w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej (ul. Cieplaka 1c).

Celem inicjatywy jest przedstawienie form pracy, działalności gospodarczych, sposobów kumulowania dochodu oraz prezentacja systemu MLM. Patronat medialny na konferencją objął „Network Magazyn” oraz Networkio.eu.

 

Temat konferencji:

BIZNES MLM JAKO ALTERNATYWNY SPOSÓB ZARABIANIA NA STUDIACH


Termin i miejsce konferencji:

24 października 2013 roku, godz. 17:00-19:00,
Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej, ul. Cieplaka 1C, 41-300 Dąbrowa Górnicza.

Patronat medialny:

 • Network Magazyn
 • Networkio.eu

 

Adresaci konferencji:

Absolwenci, Studenci oraz mieszkańcy Śląska i Małopolski zainteresowani poszerzaniem profesjonalnej i rzetelnej wiedzy na temat dostępnych obecnie form/metod pracy i zarabiania pieniędzy z wyszczególnieniem nowatorskiego systemu multi level marketing (MLM).

Zakres tematyczny konferencji

Celem konferencji jest przedstawienie form pracy, działalności gospodarczych, sposobów kumulowania dochodu, prezentacja systemu MLM (różnice, oferta, jak wybrać i działać profesjonalnie, dane statystyczne, konkretne case study).

Program konferencji:

 • 17:00-17:30
  Alternatywne sposoby zarabiania na studiach. MLM – biznes XXI wieku” / Maciej Maciejewski

 • 17:30-18:00
  Multi Level Marketing w gospodarce rynkowej” / dr Alina Warzecha

 • 18:00-18:30
  MLM jako przedsiębiorstwo” / Jacek Kandefer

 • 18:30-19:00
  Pasja, rodzina, pieniądze” / Bogumiła Sroka

 • 19:00-19:30
  Podsumowanie i dyskusja

Prelegenci konferencji


Maciej Maciejewski – dziennikarz, publicysta, entuzjasta przedsiębiorczości i biznesu, zwłaszcza nowego trendu, jakim jest network marketing (marketing sieciowy, MLM). Jego zdaniem ten system w odróżnieniu od innych form prowadzenia małej firmy, nie wymaga dużych inwestycji finansowych, a możliwości mentalne i zarobkowe, jakie stwarza każdemu kto emanuje odrobiną entuzjazmu i charyzmy, są wręcz nieograniczone. Jest pomysłodawcą i redaktorem naczelnym „Network Magazynu” (www.networkmagazyn.pl), ukazującego się od 2004 roku, jedynego w Polsce niezależnego pisma dla sektora sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego. Na co dzień bezpośrednio współpracuję z takimi sławami biznesu i sprzedaży, jak Edward Ludbrook, Michael Strachowitz, Robert Kiyosaki. Jest współtwórcą pierwszego na świecie „Klubu TOP Liderów MLM”, w którego skład wchodzi grupa
najprężniej działających w marketingu sieciowym, rzetelnych i etycznych liderów ze znanych i poważanych firm, reprezentujących dziedzinę MLM w Polsce. Twórca instytutu szkoleniowego „Akademia MLM” – jednostki edukacyjnej, skupiającej pod jednym szyldem światowej sławy specjalistów z różnych dziedzin, której zadaniem jest organizacja szkoleń, konferencji i seminariów z zakresu przedsiębiorczości, biznesu i sprzedaży. To jedyna na świecie instytucja posiadająca taką kadrę i program, skierowany dla branży direct selling & network marketing. Członek rady programowej oraz  komisji sędziowskiej prestiżowego konkursu dla sprzedaży – Polish National Sales Awards.Alina Warzecha – jest doktorem nauk ekonomicznych, dziekanem wydziału nauk ekonomicznych w Gliwickiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości. Doradca ekonomiczny firm i przedsiębiorców zarówno tradycyjnych, jak również marketingu wielopoziomowego. Przedsiębiorca, właściciel firmy PHU ALPIO. W swojej karierze zawodowej wielokrotnie pracowała w charakterze specjalisty ds. marketingu, specjalisty ds. public relations, nauczyciela, lektora języka angielskiego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego. Uczestniczka wielu konferencji naukowych krajowych i międzynarodowych. Autorka wielu opracowań naukowych i badań m.in. na potrzeby Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Prelegent wykładów otwartych oraz warsztatów z ramienia Fundacji FOR prof. Leszka Balcerowicza. Wyróżniona Nagrodą Rektorską Rektora GWSP za działalność edukacyjną wśród młodzieży na rzecz przedsiębiorczości. Jako pierwsza w Polsce założyła i opracowała autorskie, afirmowe „Seminarium menedżera MLM”. Autorka pierwszej w Polsce pracy naukowej o marketingu sieciowym „Multi Level Marketing w gospodarce rynkowej”. Prowadzi bloga dotyczącego biznesu MLM i przedsiębiorczości (www.alinawarzecha.blogspot.com)
Jacek Kandefer – dyrektor firmy Forever Living Products Poland Sp. z o.o., członek Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej.

Bogumiła Sroka – wiele lat zajmowała się ceramiką artystyczną. W branży MLM pracuje od 1992 roku. Wraz z mężem Janem zbudowali największą strukturę w Polsce. Są na pozycji diamentowo-szafirowych managerów. Wśród ponad dziesięciu milionów dystrybutorów tej firmy funkcjonujących w 155 krajach są w grupie VIP-ów, 50 najlepszych liderów świata. Bogumiła stworzyła własne, skuteczne systemy szkoleniowe. Pracuje w kilku krajach, ale głównie na rynku polskim, amerykańskim i czeskim. Dzięki pracy w MLM mogła zrealizować swoje wielkie marzenia pomagając innym w realizacji ich planów. Mieszka w Polsce i w Stanach Zjednoczonych.W ten biznes zaangażowana jest cała jej rodzina. 2 lutego 2011 roku uczestniczyła w Gali Przedsiębiorczości zorganizowanej w Pałacu Prezydenckim pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Bronisława Komorowskiego, gdzie została nagrodzona za propagowanie przedsiębiorczości wśród młodzieży. Laureatka prestiżowego konkursu Polish National Sales Awards „Profesjonalny Sprzedawca Roku” w kategorii „Menedżer Branży MLM”.

 

 

 

Zgłoszenia na konferencję


Udział w konferencji jest bezpłatny
.

Aby zgłosić udział w konferencji należy przesłać stosowną informację drogą elektroniczną na adres: info@absolwentwsb.pl. W temacie e-maila należy napisać: Zgłoszenie na konferencję MLM. Natomiast w treści wiadomości należy podać:: imię i nazwisko, adres e-mail uczestnika konferencji oraz status (student/absolwent/stanowisko - firma)

 

Zapraszamy

Powrót do: Start » Stowarzyszenie Absolwentów i Studentów WSB » Aktualności

 

Nasi partnerzy

Stowarzyszenie Absolwentów i Studentów WSB 

 

Adres: ul. Cieplaka 1c 
41-300 Dąbrowa Górnicza


e-mail: info@absolwentwsb.pl
tel.: +48 (32) 262 28 05