Uniwersytet Trzeciego Wieku w Ogrodzieńcu- dyplomy wręczone

12 czerwca 2014 r. odbyła się uroczysta Gala wręczenia dyplomów i certyfikatów absolwentom Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Ogrodzieńcu

Uniwersytet działa pod skrzydłami Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej we współpracy z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury. Łącznie ponad 120 słuchaczy UTW odebrało dyplomy z rąk dra Pawła Sobczaka – Dziekana Wydziału Zamiejscowego WSB w Olkuszu oraz Dominika Penara - Dyrektora Biura Rektora. Już w październiku zapraszamy wszystkich aktywnych seniorów do udziału w kolejnej edycji Uniwersytetu.

Zapraszamy do galerii zdjęć:

Powrót do: Start » Uniwersytet Trzeciego Wieku » Aktualności