Zakończenie roku akademickiego 2016/2017 w Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Psarach

25 maja 2017 roku w sali bankietowej odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów ukończenia kolejnego roku akademickiego Słuchaczom Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Psarach.

W obecności Wójta Gminy Psary – Pana Tomasza Sadłonia i Dziekana ds. kształcenia ustawicznego Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej – Pana Dominika Penara miał miejsce ten sympatyczny i zarazem uroczysty moment odebrania dokumentu potwierdzającego zaangażowanie w proces kształcenia.

Po wręczeniu dyplomu każdemu uczestnikowi – w towarzystwie Wójta Gminy Psary i Dziekana WSB zostało wykonane pamiątkowe zdjęcie.

Po tej uroczystej części oficjalnej nadszedł czas na część artystyczną – śpiewającą. Gdy na scenie pojawił się Oskar Jasiński – wspaniały tenor, wszystkie sprawy znalazły się bardzo daleko a nas pochłonęła muzyka i piękne, znane i lubiane arie operetkowe. A że jesteśmy wyjątkowo uzdolnioną grupą, Pan Oskar pozwolił nam a nawet zachęcał do wspólnego śpiewania.
Na koniec zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie, na którym jesteśmy wszyscy razem i mamy szczerą nadzieję, że w październiku cała grupa spotka się na piątym już roku – magisterskim UTW w Psarach.

Chociaż cykl wykładów już się zakończył, zajęcia w grupach fakultatywnych odbywają się do końca czerwca, według ustalonego planu.

Powrót do: Start » Uniwersytet Trzeciego Wieku » Psary