Cegiełka wsparcia Szpitala Śląskiego w Cieszynie - 24.02.2012 koncert charytatywny w Teatrze im. A. Mickiewicza

Dziekan Wydziału Zamiejscowego WSB w Cieszynie miała zaszczyt reprezentować naszą Uczelnię na koncercie charytatywnym Zespołu  Pieśni i Tańca „Śląsk" im. St. Hadyny, który został zorganizowany na rzecz Szpitala Śląskiego w Cieszynie, dnia 24.02.2012 w Teatrze im. A. Mickiewicza w Cieszynie. W tym roku koncert miał szczególny charakter. Impreza była okazją do uroczystych obchodów jubileuszu120-lecia Szpitala Śląskiego oraz 50 lecia cieszyńskiej neurologii.

Część artystyczną imprezy poprzedziła projekcja filmu, zrealizowanego przez TV Katowice, w którym zawarta została 120 letnia historia Szpitala; od pierwszego pacjenta, przyjętego w roku 1892  aż do czasów współczesnych. Dzięki uczestnictwu w koncercie Wydział Zamiejscowy Wyższej Szkoły Biznesu w Cieszynie dołożył swą cegiełkę do zbiórki funduszy na rzecz wyposażenia Szpitala Śląskiego.

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Cieszynie | WSB Cieszyn » Aktualności