Zaproszenie na konferencję

W tym roku akademickim Kyiv International University organizuje Międzynarodową konferencję naukowo-praktyczną dla wykładowców na temat: "Ukraina między Wschodem a Zachodem: realia i perspektywy" (termin: 15 marca 2017 r.) i Międzynarodową konferencję naukowo-praktyczną dla młodych naukowców, doktorantów i studentów na temat: "Polityka młodzieżowa w kontekście euroatlantyckiego wyboru Ukrainy". (termin: 19 kwietnia 2017 r.) Forma uczestnictwa może być zdalna. Zapraszamy kadrę naukowo-dydaktyczną, doktorantów i studentów WSB do udziału w ww. konferencjach.

Zgłoszenie uczestnictwa w konferencji można kierować na adres e-mail: info@kymu.edu.ua. W załączniku formularz zgłoszenia i wymogi edytorskie.

В этом учебном году Киевским международным университетом будут проведены Международная научно-практическая конференция профеcсорско-преподавательского состава на тему: «Украина между Западом и Востоком: реалии и перспективы» (15 марта 2017 года) и Международная научно-практическая конференция молодых ученых, аспирантов и студентов на тему: «Молодежная политика в контексте евроатлантического выбора Украины». (19 апреля 2017 г.) Форма участия может быть дистанционная. Приглашаем научно-педагогический состав, аспирантов и студентов ВШБ принять участие в конференциях. Заявку на участие в конференции можно направлять на электронный адрес: info@kymu.edu.ua.

Требования к оформлению материалов прилагаются.

This academic year, in Kyiv International University will be held the international scientific and practical conference of teaching staff about "Ukraine between West and East: Realties and Perspectives" (on 15 March 2017) and the international scientific and practical conference of young scientists, candidates and students about: "Youth policy in the context of the Euro-Atlantic choice of Ukraine."(on 19 April 2017). Participation form can be online. We invite the research and educational staff, candidates and students of WSB to take a part in the conferences. The application form for participation in the conference can be sent to email: info@kymu.edu.ua.

Requirements of the materials are appended.

Powrót do: Start » Wydawnictwo » Nowe Czasopismo "Teoria i Praktyka Pedagogiczna"

epnp