Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

 

 

 

 

II Regionalna Konferencja Naukowa pt.: „KSZTAŁCENIE ZAWODOWE NA ŻYWIECCZYŹNIE – SZANSE TRENDY I PERSPEKTYWY”

W dniu 7 grudnia 2016 w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Żywcu odbyła się już II Regionalna Konferencja Naukowa pt.: „KSZTAŁCENIE ZAWODOWE NA ŻYWIECCZYŹNIE – SZANSE TRENDY I PERSPEKTYWY”, której organizatorami byli: Wydział Zamiejscowy w Żywcu Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach, Starostwo Powiatowe w Żywcu, Urząd Miejski w Żywcu oraz Stowarzyszenie Przedsiębiorców Ziemi Żywieckiej.

Celem konferencji była analiza potrzeb i trendów szkolnictwa zawodowego na bazie oczekiwań interesariuszy zewnętrznych oraz możliwości szkolnictwa zawodowego w powiecie żywieckim.


Konferencję otworzył prof. nadzw. dr hab. Marek Walancik Prorektor ds. Nauki Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz dr Bogusław Wyleciał Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Żywcu Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.


W konferencji uczestniczyli licznie zgromadzeni przedsiębiorcy, samorządowcy, przedstawiciele służb mundurowych, dyrektorzy szkół, przedstawiciele młodzieżowych hufców pracy oraz studenci. Zgromadziła ona ponad 100 uczestników.

Powrót do: Start » WSB Żywiec - Wyższa Szkoła Biznesu w Żywcu » Aktualności

 

Nasi partnerzy


Uniwersytet Dziecięcy w Żywcu


Miejskie Centrum Kultury w Żywcu

szczegóły na: www.wsb.edu.pl/udz