W dniu 7 grudnia 2016 w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Żywcu odbyła się już II Regionalna Konferencja Naukowa pt.: „KSZTAŁCENIE ZAWODOWE NA ŻYWIECCZYŹNIE – SZANSE TRENDY I PERSPEKTYWY”, której organizatorami byli: Wydział Zamiejscowy w Żywcu Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach, Starostwo Powiatowe w Żywcu, Urząd Miejski w Żywcu oraz Stowarzyszenie Przedsiębiorców Ziemi Żywieckiej.

Celem konferencji była analiza potrzeb i trendów szkolnictwa zawodowego na bazie oczekiwań interesariuszy zewnętrznych oraz możliwości szkolnictwa zawodowego w powiecie żywieckim.

Konferencję otworzył prof. nadzw. dr hab. Marek Walancik Prorektor ds. Nauki Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz dr Bogusław Wyleciał Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Żywcu Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

W konferencji uczestniczyli licznie zgromadzeni przedsiębiorcy, samorządowcy, przedstawiciele służb mundurowych, dyrektorzy szkół, przedstawiciele młodzieżowych hufców pracy oraz studenci. Zgromadziła ona ponad 100 uczestników.

Powrót do: Start » WSB w Żywcu - Wyższa Szkoła Biznesu w Żywcu » Aktualności

Uniwersytet Dziecięcy w Żywcu