Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Artykuły

Szkolenie "Jak kształtować motywację i zaangażowanie poprzez skuteczną komunikację – rola menedżera”

Już w piątek 29 marca zapraszamy na szkolenie w ramach projektu Akademia Biznesu. Tym razem spotkanie dotyczyć będzie niezwykle ważnego tematu w każdej organizacji – komunikacji wewnętrznej. Jesteśmy pewni, że będzie to inspirujące szkolenie dla każdej osoby pełniącej funkcje kierownicze lub aspirującej do takiego stanowiska. Naszym trenerem będzie Pani Monika Kantowicz-Gdańska, uznana specjalistka zajmująca się tematem komunikacji od wielu lat. Temat szkolenia: „Jak kształtować motywację i zaangażowanie poprzez skuteczną komunikację – rola menedżera”.

czytaj więcej o Szkolenie "Jak kształtować motywację i zaangażowanie poprzez skuteczną komunikację – rola menedżera”

Festiwal Nauki w Cieszynie 2019

W dniach 25-29 marca w Cieszynie odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Nauki, którego głównym organizatorem jest Akademia WSB.  

W spotkaniu może uczestniczyć każdy zainteresowany tematem. Zorganizowane grupy prosimy o wcześniejszą rejestrację

czytaj więcej o Festiwal Nauki w Cieszynie 2019

Akademia WSB w projekcie Legia Akademicka

Zgłoś się do programu Legia Akademicka MON i przeżyj prawdziwą przygodę! Spotkanie informacyjne w Dąbrowie Górniczej 23 lutego o godz. 13.00

 

Program skierowany do studentów wszystkich kierunków, zarówno kobiet jak i mężczyzn, którzy chcieliby odbyć szkolenie wojskowe, uzyskać stopień wojskowy, z myślą o wstąpieniu do wojska i służby czynnej. To przygoda, realizacja własnych pasji, szansa na zdobycie dodatkowych kwalifikacji, to prestiż.

czytaj więcej o Akademia WSB w projekcie Legia Akademicka

Utrudnienia w dojeździe na Uczelnię, część ul. Frysztackiej zamknięta

Jak informuje Miejski Zarzad Dróg w Cieszynie czekają nas utrudnienia związane z dojazdem na uczelnię "od strony miasta". 

 

W związku z przebudową ul. Frysztackiej na odcinku od ulicy Hażlaskiej do ul. Folwarcznej wraz z budową muru oporowego, od dnia 25 lutego 2019 roku odcinek ulicy Frysztackiej zostanie zamknięty dla ruchu kołowego. Objazd zamkniętego odcinka drogi prowadzony będzie ulicami Zamkowa – Dojazdowa – Mostowa – Rzeżnicza – Łączna

czytaj więcej o Utrudnienia w dojeździe na Uczelnię, część ul. Frysztackiej zamknięta

Dołącz do nas. Poszukujemy specjalisty ds. studiów podyplomowych

 Akademia WSB Wydział Zamiejscowy w Cieszynie ogłasza nabór na stanowisko: Specjalista ds.  studiów podyplomowych.

czytaj więcej o Dołącz do nas. Poszukujemy specjalisty ds. studiów podyplomowych

Szkolenie Akademii Biznesu - Aneta Gawlas „Graj prawdziwie, udawaj szczerze” - rzecz o autoprezentacji i marce osobistej”

25 stycznia 2019 odbyło się kolejne szkolenie w ramach projektu - "Akademia Biznesu". Gościem była Aneta Gawlas - dyplomowany coach i trener biznesu z bogata praktyką zawodową, która przygotowała szkolenie zatytułowane „Graj prawdziwie, udawaj szczerze” - rzecz o autoprezentacji i marce osobistej”

czytaj więcej o Szkolenie Akademii Biznesu - Aneta Gawlas „Graj prawdziwie, udawaj szczerze” - rzecz o autoprezentacji i marce osobistej”

Spotkanie noworoczne

Spotkanie noworoczne - życzenia

16 stycznia 2019 roku Wydział Zamiejscowy w Cieszynie Akademii WSB gościł swoich partnerów, przyjaciół, wykładowców i studentów podczas dorocznego "Spotkania noworoczego". Spotkaniu przewodniczyła Rektor Akademii WSB prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz. 

czytaj więcej o Spotkanie noworoczne

 

Nasi partnerzy