Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Artykuły

Harmonogram zjazdów

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem zjazdów w semestrze zimowym 2018/2019 dla studentów studiów niestacjonarnych

HARMONOGRAM

czytaj więcej o Harmonogram zjazdów

Weź udział w projekcie polsko-litewskim

Interesują Cię relacje polsko-litewskie? Chciałbyś zdobyć kompetencje w zakresie efektywnej komunikacji i pracy w grupie międzynarodowej oraz wspólnie z kolegami z uczelni litewskiej zrealizować ciekawy projekt wymiany na temat wspólnego dziedzictwa Polski i Litwy w kontekście setnych rocznic odzyskania niepodległości?

czytaj więcej o Weź udział w projekcie polsko-litewskim

Szkolenie Akademii Biznesu „Wpływ budowania relacji z Klientem na jego lojalność i satysfakcję”

28 września zapraszamy na kolejne szkolenie w ramach projektu - "Akademia Biznesu". Tym razem gościem Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie będzie Andrzej Mika - dyplomowany trener kompetencji sprzedażowych i menadżerskich, coach biznesu, menedżer, który zaprezentue szkolenie pt:  „Wpływ budowania relacji z Klientem na jego lojalność i satysfakcję”

czytaj więcej o Szkolenie Akademii Biznesu „Wpływ budowania relacji z Klientem na jego lojalność i satysfakcję”

Gala Akademicka dla absolwentów studiów I i II stopnia

W imieniu całej Społeczności Akademickiej Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Akademii WSB serdecznie zapraszamy do udziału w Gali Akademickiej dla absolwentów studiów pierwszego i drugiego stopnia Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Akademii WSB.

Uroczystość odbędzie się w dniu 25 września 2018 roku o godz. 18:00 w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie ul. Frysztacka 44.

czytaj więcej o Gala Akademicka dla absolwentów studiów I i II stopnia

Tydzień Bezpłatnych Szkoleń - 15-22 września

W dniach 15-22 września odbywa się w Akademii WSB Tydzień Bezpłatnych Szkoleń. W sobotni poranek 15 września w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie odbyło się 7 szkoleń, w których udział wzięło blisko dwieście osób. Wszyscy uczestnicy szkoleń otrzymali certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu.

czytaj więcej o Tydzień Bezpłatnych Szkoleń - 15-22 września

Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019 w Wydziale Zamiejscowym Akademii WSB w Cieszynie

JM Rektor i Senat Akademii WSB mają zaszczyt zaprosić na uroczystą Inaugurację Roku Akademickiego 2018/2019 w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie. Uroczystość odbędzie się 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w Teatrze im. A. Mickiewicza w Cieszynie (Plac Teatralny 1).

czytaj więcej o Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019 w Wydziale Zamiejscowym Akademii WSB w Cieszynie

Studia podyplomowe dofinansowane do 80%

Trwa rekrutacja na studia podyplomowe w Akademii WSB! Właściciele i pracownicy firm sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw mogą uzyskać nawet do 80% dofinansowania na wybrany kierunek studiów na naszej uczelni. Rozpocznij zajęcia już w październiku i skorzystaj z atrakcyjnych zniżek.  Uwaga! Pomagamy w przygotowaniu wniosków o dofinansowanie!

czytaj więcej o Studia podyplomowe dofinansowane do 80%

 

Nasi partnerzy