Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

Artykuły

Gala wręczenia dyplomów absolwentom studiów I i II stopnia - 6 kwietnia 2017

W dniu 6 kwietnia 2017 roku w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej absolwenci studiów I i II stopnia odebrali z rąk władz Uczelni i promotorów dyplomy ukończenia studiów inżynierskich, licencjackich i magisterskich. Uroczystości przewodniczył dr Marcin Lis - Prorektor ds. rozwoju i spraw studenckich

 

W semestrze zimowym 2016/2017 studia I stopnia ukończyli m.in. studenci kierunków: Informatyka, oraz Zarządzanie i inżynieria produkcji.

czytaj więcej o Gala wręczenia dyplomów absolwentom studiów I i II stopnia - 6 kwietnia 2017

Wizyta studyjna - budujemy kompetencje z PPG Polifarb Cieszyn SA

IMG_20170405_115105.jpg

W dniu 5 kwietnia 2017 r. studentów powitał osobiście i działalność firmy przedstawił dyrektor zakładu i prezes zarządu Waldemar Gołębiewski. PPG Polifarb SA to światowy lider produkcji wyrobów lakierowych dla przemysłu. W skład asortymentu wchodzą wyroby lakierowe na metal, farby do poziomego znakowania dróg, lakiery elektroizolacyjne, wyroby do malowania opakowań blaszanych, farby proszkowe, coil-coating, wyroby do malowania mebli, płyt pilśniowych, stolarki budowlanej, renowacji samochodów, żywice oraz wyroby dla motoryzacji.

czytaj więcej o Wizyta studyjna - budujemy kompetencje z PPG Polifarb Cieszyn SA

Z cyklu spotkanie z pracodawcą: PPG Polifarb Cieszyn SA - największy pracodawca w Cieszynie

Studenci drugiego semestru Zarządzania i Inżynierii Produkcji  mieli możliwość w niedzielę 2 kwietnia 2017 r. poznać wiodącego na polskim rynku producenta farb i lakierów dla zastosowań przemysłowych - PPG Polifarb Cieszyn SA. 

czytaj więcej o Z cyklu spotkanie z pracodawcą: PPG Polifarb Cieszyn SA - największy pracodawca w Cieszynie

III Ogólnopolska Konferencja Logopedyczna "Mowa a zaburzenia przetwarzania sensorycznego"

25 kwietnia 2017 r. w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbędzie się III Ogólnopolska Konferencja Logopedyczna "Mowa a zaburzenia przetwarzania sensorycznego".

czytaj więcej o III Ogólnopolska Konferencja Logopedyczna "Mowa a zaburzenia przetwarzania sensorycznego"

IX Festiwal Nauki w Cieszynie 2017

Ponad 1000 osób uczestniczyło w wykładach, warsztatach i szkoleniach zorganizowanych w ramach IX Festiwalu Nauki w Cieszynie, który odbywał się w dniach 22-24 marca 2017 r.

czytaj więcej o IX Festiwal Nauki w Cieszynie 2017

 

Nasi partnerzy