Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

Artykuły

Studia dofinansowane w WSB w Cieszynie

Trwa rekrutacja kandydatów na studia dofinansowane I i II stopnia w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. W ramach projektu „Praktyczne programy kształcenia w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu”, przy wsparciu Europejskiego Funduszu Społecznego, WSB w Cieszynie zaprasza na bardzo nowoczesne studia na kierunkach Zarządzanie i inżynieria produkcji oraz Informatyka

czytaj więcej o Studia dofinansowane w WSB w Cieszynie

V miejsce w Polsce dla WSB w rankingu PERSPEKTYWY 2017

Ogłoszono wyniki najbardziej prestiżowego rankingu szkół wyższych – Perspektywy 2017. Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej uzyskała w nim najlepszy wyniki w historii Uczelni – 5 miejsce w Polsce oraz nagrodę specjalną AWANS 2017. Jest jedyną uczelnią niepubliczną spoza Warszawy, która znalazła się w ścisłej czołówce rankingu. W 18-letniej historii Rankingu żadna z uczelni w województwie śląskim nie uzyskała tak wysokiego wyniku.

czytaj więcej o V miejsce w Polsce dla WSB w rankingu PERSPEKTYWY 2017

1 Targi Przedsiębiorczości, Pracy i Edukacji w Cieszynie - 8 czerwca 2017

8 czerwca 2017 w budynkach Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz Zespołu Szkół Technicznych przy ul. Frysztackiej 44-48 odbyły się 1 Targi Przedsiębiorczości, Pracy i Edukacji w Cieszynie.

W wydarzeniu uczestniczyło kilkaset osób, które mogły zapoznać się z ofertą  ponad 60 firm i instytucji.

czytaj więcej o 1 Targi Przedsiębiorczości, Pracy i Edukacji w Cieszynie - 8 czerwca 2017

IV Międzynarodowa Konferencja „Nowe trendy w zarządzaniu i inżynierii produkcji – perspektywa transgraniczna, regionalna i globalna”

IV Międzynarodowa Konferencja „Nowe trendy w zarządzaniu i inżynierii produkcji – perspektywa transgraniczna, regionalna i globalna”

W Cieszynie w dniach 1-2 czerwca 2017 r. odbyła się IV Międzynarodowa Konferencja pt. Nowe trendy w zarządzaniu i inżynierii produkcji – perspektywa regionalna, transgraniczna i globalna. Konferencja została zorganizowana przez Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Uniwersytet Żyliński i Uniwersytet Techniczny w Ostrawie

czytaj więcej o IV Międzynarodowa Konferencja „Nowe trendy w zarządzaniu i inżynierii produkcji – perspektywa transgraniczna, regionalna i globalna”

Wizyta studyjna studentów kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji WSB w zakładach Hutchinson w Bielsku-Białej

Studenci kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji WSB w Cieszynie podczas wizyty studyjnej

Dzięki uprzejmości kierownictwa zakładów Hutchinson w Bielsku-Białej studenci kierunku Zarzadzanie i Inżynierii Produkcji WSB w Cieszynie mieli możliwość realizacji wizyty studyjnej w dniu 31 maja 2017 r. pod opieką Dyrektor Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Reginy Bogaczyk oraz Opiekun Praktyk Studenckich Romy Rojowskiej. W spotkaniu ze strony Zakładu Hutchinson uczestniczyli: Laura Srebniak, HR Development & Training Specialist, Roman Fluder - koordynator laboratorium (współpracownik WSB), Ryszard Budniok - APU manager (współpracownik WSB). 

czytaj więcej o Wizyta studyjna studentów kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji WSB w zakładach Hutchinson w Bielsku-Białej

 

Nasi partnerzy