Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Artykuły

Gala Akademicka dla absolwentów studiów podyplomowych

16 marca 2018 w auli Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie odbyła się uroczysta Gala Akademicka dla absolwentów studiów podyplomowych. Gali towarzyszył wykład dr inż. Karoliny Lubienieckiej-Kocoń pt. „Miejsce ucznia w grupie rówieśniczej – metody wpływu na dynamikę klasy”.

czytaj więcej o Gala Akademicka dla absolwentów studiów podyplomowych

IV Ogólnopolska Konferencja Logopedyczna | Cieszyn 17.04.2017r

Serdecznie zapraszamy do udziału w IV Ogólnopolskiej Konferencji Logopedycznej. Tematem przewodnum konferencji jest „Diagnoza różnicowa- afazja a autyzm”. Konferencja odbędzie się w budynku Wyższej Szkoły Biznesu w Cieszynie przy ul. Frysztackiej 44. 

 

Celem Ogólnopolskiej Konferencji Logopedycznej jest prezentacja dorobku naukowego, integracja środowiska naukowego z praktykami oraz wymiana doświadczeń dotyczących nowoczesnych metod pracy z dzieckiem z wadą wymowy oraz zaburzeniami mowy u dzieci z autyzmem i afazją. Zorganizowane podczas Konferencji warsztaty będą dla uczestników okazją do wymiany aktualnej i praktycznej wiedzy.

czytaj więcej o IV Ogólnopolska Konferencja Logopedyczna | Cieszyn 17.04.2017r

X Festiwal Nauki w Cieszynie

W dniach od 13-15 marca 2018 r. w murach cieszyńskiego Wydziały Zamiejscowego Wyższej Szkoły Biznesu odbył  X Festiwal Nauki w Cieszynie. Celem Festiwalu było przybliżenie społeczeństwu tematyki prowadzonych badań naukowych, zapoznanie z najnowszymi osiągnięciami i odkryciami oraz przedstawienie ich w możliwie zrozumiałej, atrakcyjnej formie. 

czytaj więcej o X Festiwal Nauki w Cieszynie

Rola managera w budowaniu zaangażowania i w motywowaniu pracowników - szkolenie Akademii Biznesu |23.03.2018

Zapraszamy do udziału w kolejnym szkoleniu w ramach Akademii Biznesu, skierowanym do osób zainteresowanych rozwojem.

"Rola managera w budowaniu zaangażowania i w motywowaniu pracowników". 23 marca o godz. 18.00 szkolenie przeprowadzi Jolanta Kućka-Fabia.  

czytaj więcej o Rola managera w budowaniu zaangażowania i w motywowaniu pracowników - szkolenie Akademii Biznesu |23.03.2018

Prestiżowy program MBA w Cieszynie

Zapraszam do podjęcia studiów Master of Business Administrations (MBA), realizowanych w partnerstwie z Ernst & Young Academy of Business. Ukończenie studiów MBA umożliwia absolwentom ubieganie się o zasiadanie w radach nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa zgodnie z Ustawą z dnia 16 grudnia 2016 r. o zasadach zarządzania mieniem państwowym. Studia rozpoczynają się w dniach 24-25 marca 2018 r. i będą realizowane w Hotelu Mercure w Cieszynie.

czytaj więcej o Prestiżowy program MBA w Cieszynie

Uważność w biznesie - jak być świadomym i skoncentrowanym menedżerem

23 lutego odbyło się szkolenie w ramach projektu Akademia Biznesu, które przeprowadził Tomasz Janik. Temat: Uważność w biznesie - jak być świadomym i skoncentrowanym menedżerem

czytaj więcej o Uważność w biznesie - jak być świadomym i skoncentrowanym menedżerem

Tydzień Bezpłatnych Szkoleń w Cieszynie

Tydzień Bezpłatnych Szkoleń w Wyższej Szkole Biznesu to cykliczne wydarzenie, które trwale wpisało się w kalendarz największych wydarzeń edukacyjnych. Przez cały tydzień od 20-26 stycznia 2018 we wszystkich wydziałach Wyższej Szkoły Biznesu odbywają się otwarte, bezpłatne szkolenia prowadzone przez wybitnych ekspertów.
W Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie szkolenia w ramach Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń odbywają się 25 i 26 stycznia. W programie znalazły się szkolenia:

czytaj więcej o Tydzień Bezpłatnych Szkoleń w Cieszynie

 

Nasi partnerzy