Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

Artykuły

Uroczysta Gala wręczenia dyplomów absolwentom studiów I i II stopnia

Serdecznie zapraszamy absolwentów studiów I i II stopnia Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie do udziału w Gali Wręczenia Dyplomów. Uroczystość odbędzie się 28 września 2017 o godz. 18.00 w Auli Wydziału w Cieszynie.

czytaj więcej o Uroczysta Gala wręczenia dyplomów absolwentom studiów I i II stopnia

Dofinansowanie studiów wyższych dla osób niepełnosprawnych

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Cieszynie informuje o możliwości ubiegania się o dofinansowanie ze środków PFRON do uzyskania wykształcenia na poziomie wyższym

czytaj więcej o Dofinansowanie studiów wyższych dla osób niepełnosprawnych

Kursy języka polskiego dla Polaków za granicą - WSB liderem projektu

Zespoły Projektowe z Polski, Łotwy, Litwy i Czech

Organizacje pozarządowe z Litwy, Łotwy i Czech wspólnie z kadrą naukowo-dydaktyczną WSB pracują nad kursami e-learningowymi dla Polaków za granicą. Wykorzystują do tego stworzoną przez WSB platformę edukacyjną w ramach projektu „Wiedza bez barier: innowacyjne metody nauczania dorosłych”, przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu ERASMUS+, Akcji 2: Partnerstwa strategiczne. 

Stworzeniu innowacyjnej metodyki nauczania osób dorosłych za pomocą kursów e-learningowych patronują władze Uczelni – stojąca na czele Komitetu Sterującego JM Rektor prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz i Lider Projektu prof. dr hab. Marek Walancik.

czytaj więcej o Kursy języka polskiego dla Polaków za granicą - WSB liderem projektu

Inauguracja Roku Akademickiego 2017/2018

Jej Magnificjencja Rektor i Senat Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej mają zaszczyt zaprosić na Inaugurację Roku Akademickiego 2017/2018 w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie, która odbędzie się dnia 14 października 2017 r. o godz. 16.00 w Teatrze im. A. Mickiewicza w Cieszynie.

czytaj więcej o Inauguracja Roku Akademickiego 2017/2018

Dofinansowanie do 80% na usługi rozwojowe

Chcesz skorzystać z dofinansowanych studiów podyplomowych, kursów czy szkoleń dostępnych w Bazie Usług Rozwojowych?  

W ramach projektu „Wsparcie rozwojowe mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa śląskiego” w naszym wydziale Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej w Cieszynie  uruchomione zostało biuro obsługi klienta.

 

czytaj więcej o Dofinansowanie do 80% na usługi rozwojowe

 

Nasi partnerzy