CV i LM w pigułce, Twoje kompendium wiedzy!

Zarejestruj się i pobierz bezpłatnego ebooka

16 listopad 2017 r.

Godz.: 9.30-11.00 / Miejsce: WSB

Warsztat pt.: Jak zostać wirtuozem wystąpień publicznych

BRAK WOLNYCH MIEJSC

Opis

Umiejętność autoprezentacji oraz wystąpień publicznych to niezaprzeczalnie cechy dobrego przedsiębiorcy. Właściciel firmy swoim działaniem (świadomym oraz nieświadomym) reprezentuje Firmę w całej sferze komunikacji – począwszy od kontaktów z mediami, poprzez tworzenie pozytywnego wizerunku w otoczeniu konkurencyjnym, kończąc na komunikacji bezpośredniej z klientem. Warsztat jest skierowany do osób które chcą nauczyć się skutecznie prezentować swoje idee, pomysły, produkty, chcą wiedzieć co wpływa na jakość wystąpień publicznych oraz jak przekonać innych do współdziałania w obranym kierunku.

Prowadzący

Prelegenci z ramienia współpracy z Akademickim Inkubatorami Przedsiębiorczości AIP Śląsk. AIP to praktyczna szkoła prowadzenia biznesu dla startupów. AIP umożliwia przetestowanie pomysłu na firmę na preferencyjnych warunkach i bez konieczności rejestracji działalności gospodarczej lub spółki. AIP to jedyny ekosystem w Polsce umożliwiający uzyskanie finansowania na rozwój w najprostszym modelu inwestycji: 100 000 zł za 15% udziałów w startupie. AIP stanowi obecnie sieć 50 inkubatorów i społeczność ponad 1500 startupów. Od 2004 dzięki AIP powstało na rynku już ponad 7000 startupów, m.in.: PhotoBlog.pl, MISBHV, Key2Print, Glov.

16 listopad 2017 r.

Godz.: 12.00-14.00 / Miejsce: WSB

Warsztat pt.: Młodzi innowacyjni czyli jak stworzyć biznes warty miliony? Wykorzystanie technik kreatywności do tworzenia pomysłów biznesowych.

BRAK WOLNYCH MIEJSC

Opis

Generator pomysłów czy coś takiego istnieje? Czym jest „Inwentyka w biznesie”? Jak być kreatywnym w życiu i biznesie? To podstawowe pytania z jakimi zmierzą się uczestnicy warsztatu. Przyszłość należy do ludzi twórczych, szybko myślących, mających niekonwencjonalne pomysły i rozwiązania. Techniki kreatywności i metody twórczego działania mogą znacząco poprawić jakość życia, efektywność i wydajność pracy oraz nauki. Dlatego tak ważne jest, abyśmy mogli stale rozwijać kreatywności.  W ramach spotkania uczestnicy przećwiczą wybrane techniki kreatywności a także skorzystają z możliwości zastosowania metod twórczego myślenia do rozwiązywania indywidualnych problemów oraz grupowych zadań.

Prowadzący

Mgr Małgorzata Małecka – Tomala - trenerka, skuteczny menadżer i koordynator projektów. Doktorantka Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej i koordynator Zagłębiowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w pracy w firmach w branży edukacyjnej, informatycznej, doradczej, zarządzania nieruchomościami, turystyki oraz administracji publicznej. Specjalistka w dziedzinie przedsiębiorczości, kreatywności i innowacji.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 4.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Akademickie Biuro Karier

adres: ul. Cieplaka 1c,