Bobrowniki

Artykuły

31 maja 2017 r. w Gminnym Ośrodku Kultury odbyła się uroczystość zakończenia zajęć w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Bobrownikach. Uniwersytet zakończył kolejną edycję swojej działalności pod skrzydłami Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. W uroczystości udział wzięli  Dominik Penar - Prodziekan ds. Kształcenia Ustawicznego Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, który wręczył dyplomy Słuchaczom oraz przedstawiciele Władz Gminy Bobrowniki.  Uroczystość uświetnił koncert muzyczny "Operetki czar" w wykonaniu Oskara Jasińskiego.

czytaj więcej o Zakończenie roku akademickiego 2016/2017 w Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Bobrownikach