Bobrowniki

Harmonogram wykładów dla Słuchaczy UTW!

Zajęcia Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Bobrownikach będą odbywały się w środy, w Domu Kultury w Rogoźniku, ul. Kościuszki 56.

W każdym roku akademickim odbywa się 10 interaktywnych wykładów. Zajęcia realizowane w godz. 16.15 – 17.45.

Harmonogram zajęć może w trakcie roku akademickiego ulec zmianie. Zachęcamy do sprawdzania aktualności planu zajęć.

10.10.2018 r.
Muzyka dla Niepodległej w 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości- prof. zw. dr hab. Mirosław Kisiel

KONCERT

14.11.2018 r.
Wykorzystanie ekstremalnych temperatur w medycynie- dr hab. Armand Cholewka

MEDYCYNA

12.12.2018 r.
The Last Frontier. Wyprawa życia na Alaskę – dr inż. Sebastian Bielak
PODRÓŻE

9.01.2018 r.

Darowizny, testamenty i inne rozprządzenia majątkowe na rzecz bliskich i nie tylko - not. Katarzyna Różycka

PRAWO

6.02.2018 r.

Pranie mózgu. O manipulowaniu umysłem słów kilka – dr Radosław Molenda

PSYCHOLOGIA

6.03.2019 r.

Senior w świecie przepisów- mgr Martyna Kucharska- Staszel

PRAWO

27.03.2019 r.
Fizjoterapia w codziennym życiu - mgr Marcin Ważny

FIZJOTERIAPIA

10.04.2019 r.

Teatralny wehikuł czasu - Marcin Lieber

SZTUKA

8.05.2019 r.

Romantyzm w literaturze i kulturze polskiej- prof. zw. dr hab. Dariusz Rott

HISTORIA SZTUKI

12.06.2019 r.
Uroczyste Zakończenie Roku Akademickiego

31 maja 2017 r. w Gminnym Ośrodku Kultury odbyła się uroczystość zakończenia zajęć w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Bobrownikach. Uniwersytet zakończył kolejną edycję swojej działalności pod skrzydłami Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. W uroczystości udział wzięli  Dominik Penar - Prodziekan ds. Kształcenia Ustawicznego Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, który wręczył dyplomy Słuchaczom oraz przedstawiciele Władz Gminy Bobrowniki.  Uroczystość uświetnił koncert muzyczny "Operetki czar" w wykonaniu Oskara Jasińskiego.

czytaj więcej o Zakończenie roku akademickiego 2016/2017 w Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Bobrownikach