Bobrowniki

Artykuły

1 czerwca 2016 w Gminnym Ośrodku Kultury w Rogoźniku odbyła się uroczysta gala zakończenia roku akademickiego 2015/2016.

Oprócz  słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku, podczas uroczystości byli obecni wykładowcy, zaproszeni goście, reprezentanci samorządu oraz reprezentanci Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Dyplomy słuchaczom wręczyli Wójt Gminy Bobrowniki Pan Arkadiusz Ziemba oraz z ramienia Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej Prodziekan ds. Kształcenia Ustawicznego Pan Dominik Penar.

Po uroczystym rozdaniu dyplomów zgromadzeni słuchacze i goście uczestniczyli w koncercie Łukasza Samburskiego i Magdaleny Zawady – laureatów Międzynarodowego Konkursu Piosenki Francuskiej w Krakowie.

Uroczystość poprowadziła Pani Elżbieta Kozak- Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Bobrownikach.

czytaj więcej o Zakończenie roku akademickiego 2015/2016 w Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Bobrownikach