Bobrowniki

Harmonogram wykładów dla Słuchaczy UTW!

Zajęcia Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Bobrownikach będą odbywały się w środy, w Domu Kultury w Rogoźniku, ul. Kościuszki 56.

W każdym roku akademickim odbywa się 10 interaktywnych wykładów. Zajęcia realizowane w godz. 16.30 – 18.00 (środy).

Harmonogram zajęć może w trakcie roku akademickiego ulec zmianie. Zachęcamy do sprawdzania aktualności planu zajęć.

16.10.2019 r.

"Stanisław Moniuszko w polskiej przestrzeni społeczno-kulturowej – wieszczowi narodowemu w 200. rocznicę urodzin"
  -dr hab. Mirosław Kisiel

06.11.2019 r.

"Obowiązek alimentacyjny dzieci wobec starszych ludzi i opieka nad starszymi ludźmi, pełnomocnictwa, reprezentacja"
not. Jarosław Pietryga

11.12.2019 r.
„ Edukacja prawno – finansowa dla osób starszych – BEZPIECZNY SENIOR” –Kancelaria Prawno-Finansowa Lex Investmenst

29.01.2020 r.

Zdrowe odżywianie w wieku senioralnym - Joanna Wardęga -dietetyk

12.02.2020 r.

"Od telefonu komórkowego do lotu na Marsa. Innowacje dla seniorów" – Dominik Penar

11.03.2020 r.

"Wyspa Thassos - Szmaragdowa kraina w słonecznej Grecji."- dr Sebastian Bielak

25.03.2020 r.
"Fotografie, które zmieniły świat. Od Talbota  i Daguerra do współczesności." - Paweł Dusza

15.04.2020 r.

"Pozytywizm w literaturze i kulturze polskiej" - prof. Dariusz Rott

06.05.2020 r.

"Medycyna XXI w."- Marcin Zemła

10.06.2020 r.
"Zakończenie Roku Akademickiego 2019/2020. Koncert fortepianowy." - Łukasz Szubski - Piano Solo

31 maja 2017 r. w Gminnym Ośrodku Kultury odbyła się uroczystość zakończenia zajęć w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Bobrownikach. Uniwersytet zakończył kolejną edycję swojej działalności pod skrzydłami Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. W uroczystości udział wzięli  Dominik Penar - Prodziekan ds. Kształcenia Ustawicznego Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, który wręczył dyplomy Słuchaczom oraz przedstawiciele Władz Gminy Bobrowniki.  Uroczystość uświetnił koncert muzyczny "Operetki czar" w wykonaniu Oskara Jasińskiego.

czytaj więcej o Zakończenie roku akademickiego 2016/2017 w Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Bobrownikach