Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Baza  Medline with Full Text dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

Baza Medline with Full Text dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

MEDLINE with Full Text jest pełnotekstową bazą z zakresu medycyny, pielęgniarstwa, stomatologii, weterynarii, systemu ochrony zdrowia, nauk przedklinicznych i wielu innych. Baza stosuje klasyfikację MeSH (Medical Subject Headings) i umożliwia wyszukiwanie w opisach ponad 5.600 czasopism biomedycznych.

NASBI - internetowa wypożyczalnia specjalistycznych e-booków dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

NASBI - internetowa wypożyczalnia specjalistycznych e-booków dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

NASBI jest internetową biblioteką e-booków, skierowaną do szerokiego grona czytelników, dla których wiedza i rozwój osobisty przełożone na naukowe i zawodowe kompetencje są kluczowe w postrzeganiu swojej przyszłości.

"Swoi czy obcy? Ciekawa historia Żydów w Polsce - wybrane przykłady"

7 grudnia 2016 roku odbył się wykład "Swoi czy obcy? Ciekawa historia Żydów w Polsce - wybrane przykłady",poświęcony historii Żydów na ziemiach polskich.

 

Współorganizatorem spotkania był Uniwersytet Trzeciego Wieku. Podczas wykładu uczestnicy dowiedzieli się o najważniejszych świętach w żydowskim kalendarzu. Mieli okazję poznać tradycje związane z ich obchodami, zobaczyć źródła odnoszące się do relacji chrześcijańsko-żydowskim w tym temacie i poprowadzić dyskusję na temat innych aspektów żydowskiej kultury.

 

 

Spotkanie zorganizowane zostało w ramach projektu "Biblioteka w trzech wymiarach" - zadanie finansowane w ramach umowy 621/P-DUN/2016 ze środków Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego przeznaczonych na działalność upowszechniającą naukę.

Powrót do: Start » Biblioteka Akademicka Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej im prof. Jerzego Altkorna » Aktualności

 

epnp

Nasi partnerzy