Praktyki na kierunku Zarządzanie (Management) studia I stopnia stacjonarne i niestacjonarne, licencjat (6 semestrów)

Dotyczy studentów studiów I stopnia licencjat na kierunku Zarządzanie, którzy mają zgodnie z planem studiów zrealizować praktykę zawodową I, II lub III/dyplomową.

W ramach odbywania praktyk studenci zobowiązani są do zrealizowania programu praktyki oraz przestrzegania określonych procedur zaliczania praktyk. Obowiązujące w danym semestrze i danym roku akademickim dokumenty dla konkretnego kierunku studiów znajdują się w plikach do pobrania.

W przypadku problemów z pobraniem pliku uprzejmie proszę o zgłoszenie się osobiste do Pełnomocnika Rektora ds. Praktyk Studenckich na jeden z jego dyżurów.

Pliki z PROGRAMEM PRAKTYK dla semestrów 2, 4 oraz 5 został umieszczony poniżej.

Co nowego w Programach Praktyk Studenckich?

1. Praktyka może być realizowana przez studenta jednorazowo, wówczas obejmuje ona cały, określony w programie studiów wymiar, lub w częściach (PRAKTYKA ZAWODOWA 1 / PRAKTYKA ZAWODOWA 2 / PRAKTYKA ZAWODOWA 3 lub PRAKTYKA DYPLOMOWA).
  2. Formularze zamieszczone w Programach Praktyk należy uzupełnić elektronicznie, wykorzystując pola tekstowe do wprowadzenia danych w pliku PDF. Uzupełnione dokumenty należy wydrukować (dotyczy w szczególności praktykantów). Zakładowy Opiekun Praktyki może uzupełnić zał. 4 odręcznie.
  3. Sprawozdanie studenta z praktyki będzie uzupełniane w formie e-ankiety (link został podany w Programie Praktyki).
  4. Obowiązuje harmonogram składania dokumentacji potwierdzającej odbycie praktyki oraz wniosków o zaliczenie praktyki w ramach zatrudnienia/prowadzenia działalności gospodarczej/ podejmowania innych form działalności. Harmonogram został zamieszczony na stronie internetowej Uczelni.

UWAGA

Wnioski o zaliczenie praktyki w ramach zatrudnienia, formularze potwierdzające odbycie praktyki oraz dodatkowe zaświadczenia nie będą honorowane w formie zeskanowych dokumentów (formie wydrukowanego zdjęcia dokumentów).

According to the curriculum, students undertake three types of apprenticeship: professional I, professional II and professional III or professional I, professional II and diploma.

The professional apprenticeship is free and is undertaken in accordance with the curriculum in the second, fourth and fifth semesters of study. The diploma apprenticeship is also free and undertaken on the fifth semester of study.

Students look for a place to undertake the apprenticeship on their own and the details of the apprenticeship are agreed with facility managers or they take advantage of the offers proposed by the University.

Powrót do: Start » Dla studentów » Praktyki studenckie/Apprenticeship » WSB w Dąbrowie Górniczej - studia stacjonarne i niestacjonarne, I i II stopnia

Wirtualna Uczelnia

Logowanie do ProLib (Biblioteka)