Kawiarenka obywatelska - spotkanie z Panem Prezydentem!

Zapraszamy słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej i wszystkich chętnych na spotkanie z Panem Marcinem Bazylakiem I zastępcą Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza - 7 listopada 2017 r. o godz. 16.30 w Audytorium D Wyższej Szkoły Biznesu, ul. Cieplaka 1c.

Kawiarenka Obywatelska to ważne narzędzie partycypacji obywatelskiej! 7 listopada 2017 r. spotykamy się po raz pierwszy, by w miłej atmosferze przy kawie i ciastku porozmawiać o sprawach istotnych dla seniorów Dąbrowy Górniczej. Serdecznie zapraszamy!

Powrót do: Start » Uniwersytet Trzeciego Wieku » Aktualności