16.03.2016

3-dniowe Targi Edukacyjne Festiwal Zawodów

Już po raz czwarty będzie można sprawdzić swoje umiejętności i zweryfikować kierunek dalszej edukacji. Od 17 do 19 marca 2016 r. zapraszamy na Targi Edukacyjne „Festiwal Zawodów w Małopolsce”. Formuła wydarzenia polega w głównej mierze na prezentacji zawodów.

Na ponad 130 stoiskach (i powierzchni 9 tys. metrów kwadratowych!) swoją ofertę zaprezentują szkoły i Uczelnie wyższe z całego województwa.
Będzie można w pełni poznać kierunki i profile kształcenia, specyfikę poszczególnych zawodów i umiejętności, które nabywają absolwenci. Podczas targów zaprezentują się również małopolskie licea ogólnokształcące, uczelnie wyższe z kraju i zagranicy, a także „służby mundurowe”.

Zaplanuj karierę

Młodzi ludzie będą mogli skorzystać z fachowej oceny predyspozycji do wykonywania określonego zawodu. Przez wszystkie dni do dyspozycji odwiedzających będą wykwalifikowani doradcy zawodowi. Wstęp na Festiwal Zawodów jest całkowicie bezpłatny. Stoiska będą czynne w czwartek i piątek od godz. 10.00 do 16.00, a w sobotę od godz. 10.00 do 15.00.

Sprawdź szczegółowy program targów,  listę wystawców i plan hali.

Miejsce i termin wydarzenia:
17-19 marca 2016 r.
Hala EXPO w Krakowie, ul. Galicyjska 9.

Godziny otwarcia:
Czwartek  godz. 10:00- 16:00